Maskvos CSKA krepšininkai įrodė, kad prieš savaitę patirtas pralaimėjimas Tel Avive tebuvo atsitiktinumas. Ketvirtadienį Rusijos krepšininkai namie 92:71 (32:13, 27:24, 13:12, 20:22) sutriuškino Neveno Spahijos treniruojamą „Maccabi“ komandą ir laimėjusi Eurolygos ketvirtfinalio seriją 2-1 iškopė į finalo ketvertą.

Serijos iki dviejų pergalių pirmąsias rungtynes Maskvoje namie žaidę Ettore Messinos auklėtiniai laimėjo įtikinamai – 80:58. Tačiau namie Izraelio komanda išlygino rezultatą, įveikusi maskviečius 68:56. Vis dėlto CSKA, ginanti Eurolygos čempionų titulą, antrąkart namie sutriuškino „Maccabi“ ir penktus metus iš eilės iškopė į finalo ketvertą.

[image=7332 left]CSKA į priekį šovė nuo pirmųjų minučių ir nė akimirkai neleido sudvejoti savo pranašumu. Matjažas Smodišas pelnė 7 taškus, o Oscaras Torresas įmetė 5 taškus ir CSKA laimėjo atkarpą 12:0, po kurios įpusėjus pirmajam ketvirčiui įgijo dviženklį pranašumą – 14:2.

Pirmojo ketvirčio pabaigoje 6 iš 8 CSKA taškų pelnė Theodoros Papaloukas ir po graiko tritaškio CSKA susikrovė triuškinančią 19 taškų persvarą (25:6), o 20 taškų ribą šeimininkai pasiekė paskutinę kėlinio minutę, kai iš toli pataikė Smodišas – 32:11.

Antrojo kėlinio pradžioje buvo padėtas galutinis taškas. Ketvirtį CSKA pradėjo net keturiais tritaškiais ir šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 27 taškų žymos – 43:16. Prieš didžiąją pertrauką skirtumas pasiekė 30 taškų ribą, o per likusį laiką „Maccabi“ stebuklo sukurti nesugebėjo.

„Maccabi“ į priekį vedė Simas Jasaitis. Jis per 30 minučių pelnė 18 taškų (3/3 dvitaškių, 4/7 tritaškių) ir buvo vienintelis Izraelio klube, pasiekęs dviženklę pelnytų taškų ribą. Jasaitis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

CSKA: Trajanas Langdonas 20 taškų (4/6 tritaškių), Matjažas Smodišas 15, Davidas Andersenas 15, Theodoros Papaloukas 14 (3/3 tritaškių, 10 rez. perd.), Oscaras Torresas 14, Johnas Robertas Holdenas 8.

„Maccabi“: Simas Jasaitis 18, Derrickas Sharpas 9, Nikola Vujčičius 9, Willie Bynumas 8, Sharonas Sasonas 7, Goranas Jeretinas 7.

maccabi ir taip per toli shy sezona nuejo
2007-04-14
Maciau sias rungtines, ir taip atrodydamos Maccabi komandos dar nemaciau, tiesiog nezinojo ka daryti aikstelei, lyg naujokai kazkokie zaide. Visiskai nieko pas juos, nei metymu nei ginybos, nieko. Simas gerai suzaide rungtines, bet kaip sakoma vienas lauke ne karys. CSKA In Final 4!!!