Pergalingai Estijos pirmenybių ketvirtfinalį pradėjo du lietuvius savo gretose turinti Tartu „Fausto“ komanda. Ji namie ketvirtadienį (04.12) 78:70 (18:17, 21:18, 17:20, 22:15) nugalėjo Rakverės „Tarvas“ krepšininkus.

Nugalėtojams Osvaldas Mačernis per 35 minutes pelnė 20 taškų (8/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Saulius Dumbliauskas per 29 aikštėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Serijoje iki 2 pergalių „Fausto“ išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis serijos mačas bus žaidžiamas sekmadienį (04.15) Rakverėje.