Nuotr.: RIA-Novosti – Scanpix
Nuotr. RIA-Novosti – Scanpix

Graikijos čempionate jau antrajame ture ginklus surėmė galingiausios šalies ekipos. Atėnų „Panathinaikos“ (2-0) nepasimetė po slogios mačo pradžios ir namuose 73:69 (18:32, 23:11, 15:12, 17:14) džiaugėsi pergale prieš principinį varžovą Pirėjo „Olympiakos“ (1-1).

Praėjusio sezono čempionai iš Pirėjo nuo pirmųjų mačo minučių čiupo jautį už ragų ir išsiveržė į priekį dviženkle persvara 23:13. Panašus skirtumas laikėsi ir antrajame kėlinyje, tačiau likus žaisti pusantros minutės „Panathinaikos“ surengė spurtą 10:2 ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami vos 2 taškų deficitą (41:43).

Antrojoje mačo dalyje kova virė taškas į tašką, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje šeimininkai atsiplėšė ir įgijo rekordinę 10 taškų persvarą (67:57). Likus žaisti 23 sekundes po Ioannio Papapetrou taiklių baudos metimų skirtumas sumenko iki 69:71, tačiau kitoje atakoje taip pat taikliomis baudomis atsakė Jamesas Feldeine, o lemiamoje atakoje kamuolį iš Vassilio Spanoulio perėmė Dimitrios Diamantidis.

„Panathinaikos“: Jamesas Feldeine 12, Miroslavas Raduljica ir Antonis Fotsis po 11, Aleksandras Pavlovičius 10, Ognjenas Kuzmičius 8.

„Olympiakos“: Ioannis Papapetrou ir Georgios Printezis po 13, Matthew Lojeskis 11, Vangelis Mantzaris 8, Vassilis Spanoulis 7 (10 rez. perd.).