Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Triuškinančią pergalę NBA draugiškose rungtynėse iškovojo Hjustono „Rockets“ (3-4) klubas, kuris namuose 120:100 (27:37, 29:22, 24:28, 40:13) sutriuškino Naujojo Orleano „Pelicans“ (2-3) komandą.

Abi komandos turėjo verstis be svarbių žaidėjų. „Rockets“ ekipai dėl įvairių priežasčių negalėjo padėti tokie žaidėjai kaip Donatas Motiejūnas, Dwightas Howardas, Patrickas Beverley, Terrence'as Jonesas ar Correy Breweris. Svečiai leido pailsėti savo lyderiui Anthony Davisui.

Aikštelės šeimininkai sugebėjo atsigauti po nesėkmingos rungtynių pradžios, kuomet pralaimėję pirmąjį kėlinį atsilikinėjo dviženkliu taškų skirtumu.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo „Pelicans“ krepšininkams vis dar turint septynių taškų pranašumą (89:82). Neilgai trukus „Rockets“ spurtavo 9:1 ir perėmė iniciatyvą (91:90).

Vėliau įsismaginęs Hjustono klubas per tris minutes varžovams leido įmesti tik vieną tašką, o patys pelnę keturiolika, susikrovė dviženklę persvarą (113:94).

Tokio pranašumo Kavino McHale'o auklėtiniai nebepaleido ir likusi rungtynių dalis tebuvo formalumas užbaigiant triuškinančią „Rockets“ pergalę.

Šiose rungtynėse šeimininkai pagirtinai dalijosi kamuoliais – net šeši „Rockets“ krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 20, Ty Lawsonas ir Trevoras Ariza po 18, Marcusas Thorntonas 16, Montrezlas Harrellas 13, Clintas Capela (12 atk. kam.) 10.

„Pelicans“: Ryanas Andersonas (11 atk. kam.) 23, Jeffas Adrienas 11, Kendrickas Perkinsas ir Bryce'as Dejeanas-Jonesas po 10.