Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkai 12 rungtynių minučių darė ką norėjo, o Naujojo Džersio „Nets“ ekipai neliko nieko kito, kaip tik stebėti įspūdingą „Cavaliers“ pasirodymą iš šalies. Trečiąjį kėlinį Klivlendo komanda laimėjo triuškinančiai ir praėjusią naktį namie šventė pergalę 94:76 (20:19, 16:13, 36:19, 22:25).

Po šios pergalės „Cavaliers“ užsitikrino namų aikštės pranašumą atkrintamųjų varžybų pirmajame etape, nors Rytų konferencijoje liktų penktoje vietoje. Ketvirtąją poziciją užimsianti Majamio „Heat“ neabejotinai turės prastesnį rezultatą, todėl Klivlendo ekipa bet kokiu atveju pirmajame etape lemiamus mačus žais namie.

Dabar Rytuose „Cavaliers“ ir Čikagos „Bulls“ turi vienodą rezultatą – po 47 pergales ir 32 pralaimėjimus. Tačiau tarpusavio dvikovose pirmaujanti „Bulls“ užima antrąją vietą Rytuose, o „Cavaliers“ – vos penktąją.

LeBronas Jamesas per trečiąjį kėlinį pelnė 15 taškų, o „Cavaliers“ krepšį atakavo įspūdingu 82 proc. taiklumu. Tikslą per 12 minučių atkarpą pasiekė 14 metimų iš 17 bandymų, o Klivlendo krepšininkai laimėjo ketvirtį 17 taškų skirtumu. Po šios atkarpos „Cavaliers“ susikrovė 21 taško pranašumą ir įtvirtino pergalę.

Nors Žydrūnas Ilgauskas nebuvo itin rezultatyvus, jis atliko vakaro perdavimą. Lietuvis per nugarą perdavė kamuolį spurtuojančiam Jamesui, kuris pagavo kamuolį dešine ranka ir galingai įkrovė į krepšį. Mikki Moore‘ui neliko nieko kito, kaip tik stebėti dėjimą.

„Jis netgi nežinojo, kam atiduoda kamuolį, – po mačo šypsojosi Jamesas. – Jei nebūčiau pagavęs jo, kamuolys veikiausiai būtų iškritęs į užribį“.

Ilgauskas aikštėje praleido 28 minutes ir per jas pelnė 8 taškus (4/7 dvitaškių). Lietuvis taip pat atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 35 (8 atk. kam.), Larry Hughesas 19, Aleksandras Pavlovičius 13, Drew Goodenas 8 (9 atk. kam.), Žydrūnas Ilgauskas 8 (9 atk. kam.).

„Nets“: Vince‘as Carteris 26, Mikki Moore’as 11, Joshas Boone’as 10, Boštjanas Nachbaras 9., Jasonas Kidas 8 (11 atk. kam., 8 rez. perd.).