Nuotr.: LaPresse - Scanpix
Nuotr. LaPresse - Scanpix

Komandos kapitoną Rimantą Kaukėną dėl traumos praradusi Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (1-1) patyrė pirmąją nesėkmę Europos taurės turnyre.

Ketvirtajame kėlinyje palūžęs Italijos klubas išvykoje 76:82 (20:16, 25:24, 16:21, 15:21) nusileido Berlyno ALBA (1-1) ekipai.

Trečiojo kėlinio viduryje „Grissin Bon“ dar pirmavo 50:40, tačiau lemiamo ketvirčio metu 11:1 spurtavusi ir likus žaisti dvi minutes 78:69 nuo varžovų pabėgusi Vokietijos komanda šventė pergalę.

Vienintelis „Grissin Bon“ gretose likęs lietuvis Darjušas Lavrinovičius per 24 minutes pelnė 9 taškus (4/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 1/3 baudos), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo net 8 pražangas, blokavo varžovo metimą, 3 kartus suklydo ir 4 kartus pats pažeidė taisykles.

„Grissin Bon“: Achille Polonara 19 (8 atk. kam.), Pietro Aradori 17, Amedeo Della Valle 13.

ALBA: Draganas Milosavjevičius 17, Willas Cherry 15, Krešimiras Lončaras 11, Jordanas Tayloras 10.