Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Kevino Duranto ir Russello Westbrooko vedama Oklahomos „Thunder“ (5-1) NBA ikisezoninėse rungtynėse pasiekė penktąją pergalę. Šįkart ji išvykoje 113:102 (35:18, 22:25, 22:25, 34:34) įveikė Jutos „Jazz“ (2-4) komandą.

Oklahomos komandai tai buvo paskutinės draugiškos rungtynės prieš oficialų NBA sezoną. Tuo metu Jutos ekipa dar susitiks su Denverio „Nuggets“.

„Thunder“ sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio turėjo 17 taškų pranašumą (35:18). Trečiajame kėlinyje „Jazz“ deficitą pavyko sumažinti iki 6 taškų (61:67), bet ketvirtį sėkmingiau baigę „Thunder“ prieš lemiamas 12 minučių pirmavo dviženkliu skirtumu – 79:68.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Jazz“ buvo priartėjusi (89:92), bet tuomet Durantas pelnė 10 taškų iš eilės ir įtvirtino savo ekipos pergalę.

Iš viso puikiai pataikęs Durantas per 29 minutes surinko 29 taškus (7/10 dvit., 4/5 trit., 3/3 baudos), atkovojo 8 ir perėmė du kamuolius.

Tuo metu Westbrookas per 35 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Jazz“: Rodney Hoodas 23, Trey Burke‘as 20, Gordonas Haywardas 18, Alecas Burksas 14.

„Thunder“: Kevinas Durantas 29 (8 atk. kam., 7/10 dvit., 4/5 trit.), Russellas Westbrookas 21 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Serge Ibaka 16, Dionas Waitersas ir Stevenas Adamsas (10 atk. kam.) po 14.