Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Lengvą pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse pasiekė Los Andželo „Clippers“ (2-3), kuri namuose 130:95 (31:20, 36:23, 33:33, 30:19) sutriuškino Oklando „Golden State Warriors“ (2-4) komandą.

Prieš oficialų NBA sezono startą abi ekipos dar sužais po vieną mačą.

„Clippers“ aikštėje dominavo nuo pat rungtynių pradžios, o po dviejų kėlinių jau turėjo užtikrintą 24 taškų persvarą (67:43). Trečiajame kėlinyje vyko lygi kova, o paskutinio ketvirčio metu „Clippers“ persvara pasiekė net 36 taškus (127:91).

„Warriors“ komandoje nežaidė trys svarbūs krepšininkai – Stephenas Curry, Andre Iguodala ir Andrew Bogutas.

Trečiajame kėlinyje iš aikštės buvo išvarytas „Clippers“ įžaidėjas Chrisas Paulas, kuris po pražangos puolime pažėrė kritikos teisėjui: „Aš pats auginu du mažus vaikus. Nekalbėk su manimi lyg su vaiku“, – sakė Paulas.

Los Andželo ekipos gynėjas per 20 minučių pelnė 7 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Clippers“: Blake‘as Griffinas 29 (11/18 dvit., 7/9 baudos), Austinas Riversas 16, J.J. Redickas 15, Joshas Smithas ir Jamalas Crawfordas po 13.

„Warriors“: Klay Thompsonas 21 (5 rez. perd.), Ianas Clarkas 11, Shaunas Livingstonas 10.

Chrisas Paulas išvaromas iš aikštės:

Atrinkti (0) Visi (5)
Hhvg
Normal us jo tas ugis. 183. 186 su batais, kas ji daro austesni uz nemazai kitu pg. Didzioji dalis zaideju su batais listina ugi. Ypac nedaug tokiu kaip Paul KD, KG, Rondo
2015-10-21
Puolimas tai kaip visada pas Clippers-žiba visu gražumu.Galima prikišti,kad pas GSW nebuvo 3 pagr.žaidėjų,bet tiek taškų praleisti tikrai negalima.