Estijos pirmenybių finalo seriją sėkmingai pradėjo reguliariojo sezono čempionai. Talino "Ehitustooriist" ekipa antradienį savo aikštėje 83:69 (23:20, 20:19, 21:18, 19:12) įveikė čempionė titulą ginančią Augenijaus Vaškio Tartu "Rock".

Iki rungtynių pabaigos likus beveik 8 minutėms "Rock" išlygino rezultatą 64:64. Tačiau tada šeimininkai spurtavo 12:3 ir likus dviem minutėms atitolo 9 taškais – 76:67.

Tartu komandai 12 taškų (1/4 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 1/1 baudos metimo) pelnė A.Vaškys. Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

"Rock" komandai daugiausiai taškų pelnė Termo Kikerpillas – 22. Jis taip pat sugriebė 10 kamuolių.

Talino ekipai 14 taškų įmetė Howardas Frieras, 13 pridėjo Raitas Keerlesas, o po 12 surinko Veljo Varesas, Victoras Gonzalezas bei Nathanas Mielke (8 atk. kam.).

Serijoje iki keturių pergalių "Ehitustooriist" pirmauja 1-0. Antrasis serijos mačas bus žaidžiamas ketvirtadienį vėl Taline.

2005-05-17 20:57
To Marbury: Talino 'Kalev' rungtynese del 3 vietos 2-1 nugalejo Talino 'Pirita BM'.
2005-05-17 20:46