Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas

Kuomet atrodė, jog savų sirgalių palaikomi „Šliauliai“ iškovos svarbią pergalę, lemiamu metu prabilo Utenos „Juventus“ legionierius Spenceris Butterfieldas.

Utenos klubo legionierius šiame mače iš viso pelnė 34 taškus bei sugriebė 18 atšokusių kamuolių ir atvedė savo komandą į stebuklingą pergalę – 110:112.

Po gniuždančio pralaimėjimo „Šiaulių“ stretegas Gediminas Petrauskas  buvo nusivylęs ne tik auklėtinių, tačiau ir savo sprendimais.

„Tiek aš, tiek žaidėjai priėmėme blogus sprendimus ir rungtynių pabaigoje turėjome sužaisti užtikrinčiau. Galbūt reikėjo panaudoti dar vieną minutės pertraukėlę... Iš tikrųjų, paskutinę minutę gynyboje ir puolime sužaidėme taip, kaip neturėtume žaisti. Sveikinu „Juventus“ komandą, kuri parodė charakterį. Pabaigoje mes galėjome patys ištempti pratęsimą, bet, deja, nepavyko“, – tvirtino treneris.

Petrauskas neišskyrė kovos dėl kamuolių problemos. Šiauliečiai šioje statistikos kategorijoje nusileido triuškinančiu rezultatu – 27:53.

„Taip, jie atkovojo daugiau kamuolių, bet mes susitvarkėme kitais būdais: branginome kamuolius, geriau juos perėmėme, pusiausvyra lyg ir buvo mūsų pusėje, bet paskutiniai atkovoti kamuoliai buvo kaip peilis. Padarėme klaidų ir aš nebuvau išimtis. Turbūt aš daugiausiai jų ir padariau. Dėl tokios pabaigos tenka prisiimti kaltę sau“, – apgailestavo „Šiaulių“ vairininkas.

9 taškus šeimininkams pelnęs Gintaras Leonavičius po mačo kalbėjo, kad tokios susitikimo pabaigos jis dar nebuvo patyręs per visą savo karjerą.

„Rungtynių pabaigoje mūsų aukštaūgis turėjo likt prieš jį gintis vienas prieš vieną. Neįsivaizduoju, nesusikalbėjome ir atsitiko kažkas neįtikėtino. Tokių rungtynių gyvenime nesu pralaimėjęs.

Aš maniau, kad rungtynės jau baigtos, bet tas mūsų nesusikalbėjimas pabaigoje... Neturiu jokių komentarų. Nežinau, kaip kai kuriems žaidėjams pasakyti, kad reikia daryti taip, o ne kitaip“, – nusivylimą liejo krepšininkas.

Gedimino Petrausko komentarai:

Gintaro Leonavičiaus komentarai:

Atrinkti (0) Visi (10)
JM
100% esu įsitikinęs, jog "Juventus" komandos pralaimėjimas varžybose su "Šiauliais" jos gerbėjams būtų buvęs daug mažiau skausmingas, negu tas, kurį išgyvena ištikimi saulės miesto komandos fanai. Būdamas "Juventus" fanas, gerbiu "Šiaulius" ir noriu pasakyti, jog Jūsų komanda nėra blogesnė už daugelį kitų LKL komandų, lygi joms. Ir treneris Gediminas Petrauskas ne tik perspektyvus, bet jau dabar yra subrendęs treniruoti LKL lygio komandas. Ir Gintaras Leonavičius yra toks krepšininkas, kurį savo komandos sudėtyje norėtų matyti dauguma LKL komandų trenerių ir sirgalių. Svarbiausi dalykai Jūsų mėgstamoje komandoje yra teisingi. Tiesiog anksčiau buvote pripratę dažniau džiaugtis pergalėmis, negu pralaimėjimais. O dabar yra ryškiai sustiprėjusios beveik visos LKL komandos, todėl pargalėmis Jūsų mėgiamai komandai tenka dalintis su kitomis komandomis maždaug per pusę. Nedrabstykime purvais žaidėjų, trenerių, varžovų ir jų sirgalių, džiaukimės savo mažos šalies krepšinio lyga, kokios neturi daugelis daug didesnių valstybių.
2015-10-22
zizi
na treneriui laikas krautis lagaminus ir greiciau
2015-10-22
+1
Galų gale
Petrauskai, kiek tau kartų reikės sakyti, kad tu nesi treneris ??? Turėk savigarbos, palik ramybėje Šiaulius. Ne jau visai nori savo ateity susigriaut. Padirbk kokius 5 metus sporto mokykloje, tada bandyk ką tai rimčiau. O dabar, šitaip beviltiškai tęsiasi Šiaulių agonija, ir tai tenkina komandos vadovus-savininkus, labiau nei keista ;(((
2015-10-22
-1
Nebuciau toks arsus, kaip ne kurie, Petrausko atzvilgiu. Kontroliavo zaidima 38 minutes, po to jau - zaideju psichologija, kai jau patiki pergale, o ir uteniskiai pataike nuostabiai. Kitas dalykas - Siauliu sudetis; sunku Petrauskui, turint pajegia puoleju grandi, ir tik kelis gynejus, ir nei vieno tikro izaidejo (abu PG/SG), o Scottas ir Alijevo lygio nesiekia. Taigi neversciau visu paplavu ant Petrausko net ir po siu pralaimetu rungtyniu.

--
2015-10-22
Gentile
Leonavicius su EA7 skurliais-tik LT kaime tokius sposus pamatysi, kad eina i press konfa su kitos komandos LOGO. Gal su Juventus jumperiu kitose pamatysim?
2015-10-22
+1
ponas petrauskai jai po savo straipsniu skaitysi komentarus tai nepraleisk ir sito.

tokio reikalo net negali buti kaip tevo piningai isperka sunui silta vieta.nebuk skuduras pasistenk kazka pasiekti pats.as kaip siaulietis puikiai zinau kaip atiteko trenerio postas ir ka per tiek metu davei komandai?bent supranti,kad komanda su krepsinio tradicijomis sedi visiskam dugne,gal buk malonus pripazink,kad sekasi nekaip netrydaliok ir neparink zaideju,geriau susirink ir kuo toliau nuo miesto kuriam tau vietos niekada nebuvo ir nebus.