„Neptūnas“ nepaliko vilčių „Nevėžiui“

2007-04-13 20:43
Domas Lukauskas, „BasketNews.lt“ koresp.

Užtikrinta pergale Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalį pradėjo Klaipėdos „Neptūnas“. Uostamiesčio krepšininkai penktadienį (04.13) namie be didesnio vargo 91:77 (26:20, 19:12, 29:24, 17:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

Rungtynes spurtu 9:2 pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau surengę kelias rezultatyvias atakas kėdainiškiai sušvelnino skirtumą iki 3 taškų (9:6). Visgi tada neptūniečiai vėl šovė į priekį ir 13-ąją mačo minutę komandas skyrė jau 12 taškų (32:20).

[image=7340 left]Po ilgosios pertraukos „Neptūnas“ ir toliau didino apsukas, o likus žaisti 8 minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos po taiklaus Michailo Anisimovo dvitaškio komandas skyrė jau 19 taškų (78:59). Per likusį rungtynių laiką solidžios persvaros klaipėdiečiai nebeišvaistė ir iškovojo pergalę.

Po šių rungtynių vyriausiasis „Neptūno“ treneris Robertas Kuncaitis tinklalapiui „BasketNews.lt“ teigė, kad lengvos pergalės nesitikėjo. „Iškovoti lengvos pergalės nesitikėjome. Iš patirties žinau, kad visada ruošiesi sunkioms rungtynėms. Jos praktiškai tokios ir buvo. Nors mes ir turėjome solidų pranašumą, bet jis čia mažėjo, čia vėl didėjo“, – sakė Kuncaitis.

Kuncaitis tvirtino, kad į Kėdainius jo auklėtiniai vyks kovoti dėl pergalės. „Važiuosime tik dėl pergalės. Kovosime, o jeigu dar šiek tiek pasiseks, tai viskas baigsis laimingai“, – kalbėjo treneris.

„Nevėžio“ strategas Gintaras Leonavičius teigė, jog „Neptūno“ pergalės kalvis buvo puiki kova dėl atšokusių kamuolių. „Antrajame kėlinyje aikštėje buvo šiokia tokia sumaištis. Daug veiksmų ir daug perimtų kamuolių, kurie baigėsi greitais taškais. „Neptūnas“ galingai sužaidė po krepšiu. Ronaldas Dorsey, Vaidotas Pridoktas suteikdavo komandai po antrus ar net trečius bandymus pelnyti taškus“, – kalbėjo Leonavičius.

Leonavičius tikino, kad sekmadienį (04.15) Kėdainiuose jo treniruojamas „Nevėžis“ pergalės lengvai uostamiesčio ekipai neatiduos. „Mes norime kariauti toliau“, – patikino „Nevėžio“ strategas.

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 21, Ronaldas Dorsey 17, Marius Kasiulevičius 12, Michailas Anisimovas 11, Evaldas Dainys 9, Vitalijus Stanevičius 8.

„Nevėžis“: Žydrūnas Stankus 20, Juozas Ramanauskas 16 (10 atk. kam.), Mindaugas Sakalauskas 13, Gytis Sirutavičius 11, Povilas Šakinis 8.

Serijoje iki 2 pergalių „Neptūnas“ išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis serijos mačas bus žaidžiamas sekmadienį (04.15) Kėdainiuose.

Atrinkti (0) Visi (9)
Del bronzos kovos Neptunas su Paneveziu. Serija bus Pnvz-Siaul 2:0, Nept-Nevez 2:1!
2007-04-14
+1
Su pergale Neptūno fanai !
2007-04-14
-1
Neptūnas turėtų seriją laimėt 2-0, o Šiaulių-Panevėžio poroje nusimato labaii įdomios antros rungtynės.
2007-04-13
-1
to esherys: Aš tai neesu toks įsitikinęs, kad Šiauliai ryt apskirtai laimės..
2007-04-13
Na kedainiuose bus dar sunkiau nors ir siandien buvo nelengva, bet svarbiausia kad zaidejai neatsipalaidavo nei akimirkai.
2007-04-13
-2
rodos viskas krypsta link trečios vietos... aišku gal ir per anksti, nes Šiauliai ASK tai žiauriai sudirbo...
2007-04-13
-2
Neptūno gynyba ypač pirmoje rungtynių pusėje atrodė tiesiog įspūdingai. Pridotkas šaunuolis trečias rungtynes įspūdingai žaidžia. Nekrito tritaškiai Neptūnui žiauriai būtų solidesnė pergalė. O šiaip tai šaunuoliai
2007-04-13
-1
Neptunas saunuoliai. Si karta Nevezyje pagirtinai suzaide Ramanauskas
2007-04-13
+1
Pirmas žingsnis link medalių žengtas Tikiuosi trečių rungtynių Neptūnui nereikes