Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Kontrolinių NBA rungtynių maratoną sudėtinga pergale baigė Los Andželo „Clippers“ (3-3) ekipa, kuri namuose 115:109 (17:45, 37:27, 26:17, 35:20) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (3-4) komandą.

Aikštelės šeimininkams pavyko atsitiesti po katastrofiškai sužaisto pirmojo kėlinio, kurį Doco Riverso treniruojama ekipa pralaimėjo net 17:45. „Clippers“ krepšininkai nepasimetė ir po truputį tirpdė savo atsilikimą, kol galiausiai trečiojo kėlinio pabaigoje po J.J. Redicko tritaškio skirtumas sumenko iki aštuonių taškų (80:88).

„Clippers“ pastangos davė vaisių ir ketvirtajame kėlinyje po Wesley Johnsono pataikyto tritaškio šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą ir iniciatyvos daugiau nebepaleido.

Portlando klubui pergalės neatnešė ir nuostabus Damiano Lillardo pasirodymas. Gynėjas per 38 aikštelėje praleistas minutes pelnė 39 taškus (1/9 trit., 10/10 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Clippers“: Blake'as Griffinas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) 22, Paulas Pierce'as 19, Austinas Riversas ir J.J. Redickas po 16.

„Blazers“: Damianas Lillardas 39, C.J. McCollumas 22, Allenas Crabbe'as 10, Meyersas Leonardas ir Noah Vonleh po 9.

Atrinkti (0) Visi (7)
Tiesa nereikia pamirsti ir jo 8-iu klaidu...
2015-10-23
14/39(35,9%), tai nera tai ko tikimasi is Lillard , nesvarbu ,kad jis imete 39 taskus , taiklumas kuriuo jis tuos taskus pasieke- neimponuoja , taip metant komanda tik i pralaimejimus gali atvesti