Nuotr.: Fotodiena.lt/E. Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E. Blaževičius

Šį sekmadienį vyksianti akistata tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ išskirtinė bus dviem žaidėjams – Renaldui Seibučiui ir Artūrui Gudaičiui. Jie pirmą kartą kovos su buvusia komanda.

Vis dėlto daug didesnį ažiotažą kelia Gudaičio grįžimas į Kauną vilkint raudonus-baltus marškinėlius.

Prieš papildydamas „Žalgirio“ gretas Seibutis spėjo pažaisti užsienyje ir, nors jo sutartis su Kauno klubu ne itin patiko vilniečių sirgaliams, šį kartą mačas vyks kauniečių tvirtovėje.

„Žalgirio“ arena pastaruosius kelerius metus buvo 22-ejų Gudaičio namai, tačiau šią vasarą jis nusprendė sudaryti sutartį su amžinais varžovais iš Vilniaus.

„Visi esame profesionalai ir suprantame, kad taip atsitinka visame pasaulyje – ir ne tik krepšinyje, bet ir futbole, kitur. Tai normalus dalykas. Kaip sakiau, priėmiau nepopuliariausią sprendimą, bet bus, kaip bus“, – dar vasarą savo sprendimą komentavo krepšininkas.

Dabar jo laukia pirma viešnagė Kaune, kur jį pasitiks tokio sprendimo nesupratę aistruoliai.

„Gudaitis po savo perėjimo tikrai nebus sutiktas bučiniais“, – mano buvęs krepšininkas Sergejus Jovaiša, tačiau pats aukštaūgis stengiasi nesureikšminti laukiančio išbandymo.

– Dar vasarą minėjote, kad grįžti į Kauną bus šiek tiek nejauku. Kaip jaučiatės dabar, kai rungtynės – jau po kelių dienų? – lrytas.lt paklausė Gudaičio.
– Reikės susitelkti tik į krepšinį, detales, kurias sakys treneris, ir į tai, ką reikės padaryti aikštėje. O visa kita palikti nuošalyje. Aišku, gali būti sunku, tačiau toks darbas.

– Sergejus Jovaiša juokėsi, kad bučinių nesulauksite. Kokio sutikimo tikitės?
– Turbūt nebus tų bučinių, kaip ir sakė. (Juokiasi.) Nežinau, koks bus – toks. Tikėtis kažko gero būtų keista. Stengsiuosi kuo labiau nekreipti dėmesio.

– Galbūt apie tai teko kalbėtis su žaidėjais, kurie tai jau patyrė, – Adu Juškevičiumi ar Žygimantu Janavičiumi?
– Ne, neteko apie tai kalbėti. Gal pakalbėsime autobuse, kai važiuosime į Kauną.

– Nemanote, kad visa tai per daug sureikšminta? Juk pastaruoju metu žaidėjai dažnai pereina iš „Žalgirio“ į „Lietuvos rytą“ ir atvirkščiai.
– Taip yra, nes Lietuvoje yra du dideli klubai, kariaujantys tarpusavyje. Aistruolių reikalas sirgti už ekipą ir jie išreiškia savo nuomonę, kaip jiems atrodo geriausiai. Manau, burbulas kiek išpūstas, nes žaidėjai eina ten, kur jiems atrodo geriau. Sirgaliai turėtų tai suprasti.

– Vasarą Lietuvos rinktinės stovykloje buvote su žalgiriečiais. Sprendimas žaisti priešininkų gretose nepakeitė jūsų santykių?
– Ne, visi esame kolegos. Kiekvienas supranta, kad einame ten, kur geriausia. Niekas nepasikeitė, likome draugais.

– Kaip jaučiatės po traumos, kiek sujaukusios sezono pradžią?
– Viskas gerai, bandau po truputį įsivažiuoti. Dar trūksta kažkiek, bet žaidžiant rungtynes po rungtynių viskas susitvarkys. Viskas bus labai gerai.

– Kokie įspūdžiai Vilniuje, kaip vertinate Marcelo Nicolos darbą?
– Įspūdžiai labai geri, man jis patinka, visas trenerių štabas yra labai geras. Esu viskuo patenkintas.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (25)
lkl
In_your_faceO bliamba sita suka ziuriu vel islindo. Ka tu cia vadini padla, vainauskine ismata? PADLA Lietuvoje yra tik viena, o tu cia ka bandai vaidinti, debile?


kur tavo tevai ziurejo,kai tave auklejo,mindino irgi nekoks,bet tu tai apgailetinas
2015-10-23
-1
Atsakyti
p.s. visus wilno pedikus antizalgirius, mandinho ir kitus prasome uzsciaupti - ne jum kazka aiskinti :D
2015-10-23
Atsakyti
gaila, bet teks laukti antro karto kaune, kad sutikt gudaiti :D
2015-10-23
+1
Atsakyti
MindinhoTai tu čia nuolat verki, padla supistas. Koks Rytas blogas, KOKS Gudaitis prastas ir t.t. Niuhina myžalu nuo tavęs. Atsakyt gali nesivargint, net nesiruošiu skaityt verksnio pasakų. Davai, stuobrį.


O bliamba sita suka ziuriu vel islindo. Ka tu cia vadini padla, vainauskine ismata? PADLA Lietuvoje yra tik viena, o tu cia ka bandai vaidinti, debile?
2015-10-23
-1
Atsakyti
flexisJis net nežais, susimuliavo traumą.


Jo, kitas portalas jau skelbia, kad ciurna patempe, tai nezais apie 2 savaites. Teks jo sutikima Kaune atidet :D
2015-10-23
+1
Atsakyti
Jis net nežais, susimuliavo traumą.
2015-10-23
+2
Atsakyti
wilpyzdžiamsMokytoja: vaikai, papasakokit apie savo tevelių darbą.Vaikai vienas per kitą pasakoja, tik Petriukas liūdnas tyli. Mokytoja – Petriuk, kodel toks liūdnas?Petriukas: mano tėtis šoka striptizą gėjų bare. Mama bedarbė. Jei labai trūksta pinigų, tėtis pardavinėja save.Vaikai nuščiūva.Mokytoja: vaikai, išleidžiu jus anksčiau namo. Bėkit. Petriuk, trumpam pasilik... Petriuk, atsiprašau, aš nežinojau, kad tau tai skaudi tema.Petriukas sako – jūs nekalta. o ir tėtis nedirba jokiam bare.Mokytoja: kaip tai???Petriukas: man tiesiog prie vaikų buvo gėda sakyti – mano tėtis žaidžia už „Lietuvos rytą“.


Geras :D Uzskaitau!
2015-10-23
Atsakyti
O taip, o bus karsta :D
2015-10-23
Atsakyti
MindinhoTai tu čia nuolat verki, padla supistas. Koks Rytas blogas, KOKS Gudaitis prastas ir t.t. Niuhina myžalu nuo tavęs. Atsakyt gali nesivargint, net nesiruošiu skaityt verksnio pasakų. Davai, stuobrį.


Jau metai is metu myzalais vanelini velnes ko cia ant kitu stumi medi,myzalu karaliau taboro gyventojau,vergas jobanas
2015-10-23
-1
Atsakyti
sdf
nba prisnekejo jam kad ji mato tik kaip PF tai ir bando persiorentuot i PF, kas manau jam neiseis, galetu sau ramiai but C, zalgiris nebutu trbt graiko net pirkes ir galetu draskytis EL po 20min~+, o ir rinktineje C jam butu mazesne konkurencija
2015-10-23
Atsakyti
In_your_faceApsiverk.


Tai tu čia nuolat verki, padla supistas. Koks Rytas blogas, KOKS Gudaitis prastas ir t.t. Niuhina myžalu nuo tavęs. Atsakyt gali nesivargint, net nesiruošiu skaityt verksnio pasakų. Davai, stuobrį.
2015-10-23
-1
Atsakyti
lklman atrodo,kad cia tu ir dar kruvele nuskriaustuju,verkiat kas vakara,kad gudaitis pas mus perejo :)


Nuskriausti jus esat,kaip visas Zalgirio atmatas susirenkat
2015-10-23
+1
Atsakyti
Koks skirtumas kas kur isejo? Mano nuomone kaip tik gerai kad Gudaitis isejo is Zalgirio, nes jei nebutu isejas galbut Zali nebutu pirke Motum o Gudaiti state i PF. Dabar abiem komandom gavosi naudinga ir nereik cia ant nieko pykt.
2015-10-23
-2
Atsakyti
sdf
FlamboyantKoks skirtumas kas į tą Kauną atvažiuoja. Kauno buduliai tokie pasipiktinę, kad jaunas ir perspektyvus vaikis išvažiavo lošti ten kur daugiau moka. Oho kaip uzgavo savimeile. Ir isivaizduoji kaip arena svilps iki pamelynavimo ir krioks tuos rusiškus epitetus.. O kas jam : jaunas, gražus, sveikas, vedęs nuostabią moterį ir uždirba pinigus iš veiklos kurios galima tik pavydėti.Prisimenu kaip visi Žalgirio " fanai " kartojo koks jis geras ir perspektyvus, koks šaunus. Tik išėjo ir iškarto tapo niekam tikęs, nebetoks šaunus ir tikrai neperspektyvus. Čia kaip ir su Milakniu...kai išėjo tai sako : ai, toks ir snaiperis.Jau tie sirgaliai tokie uzsigave kad aš juos pelnytai ir laikau buduliais. Nes jie susirenka kaip minejau svilpti iki pamelynavimo ir keistis, o pamiršę kad atėjo į varžybas jiems tik pasimusti galvoje. Tai tokiems pramustagalviams ir knieti nusvilpineti žaidėjus. Aš asmeniškai kaip visada palaikysiu Žalgirį, bet palinkesiu kad Gudaitis įmestų 32 per pirmą rungtynių puse. Nes Žalgirio gerbėjai mėgsta loti ir pilti purvą ant Ryto krepšininkų pakol tie neateina lošti už Kauno komanda.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


kaip C jis nera blogas, bet jis ejo i ryta del galimybes zaist PF, o kaip PF kolkas jis graudokas
2015-10-23
-4
Atsakyti
Koks skirtumas kas į tą Kauną atvažiuoja. Kauno buduliai tokie pasipiktinę, kad jaunas ir perspektyvus vaikis išvažiavo lošti ten kur daugiau moka. Oho kaip uzgavo savimeile. Ir isivaizduoji kaip arena svilps iki pamelynavimo ir krioks tuos rusiškus epitetus.. O kas jam : jaunas, gražus, sveikas, vedęs nuostabią moterį ir uždirba pinigus iš veiklos kurios galima tik pavydėti.

Prisimenu kaip visi Žalgirio " fanai " kartojo koks jis geras ir perspektyvus, koks šaunus. Tik išėjo ir iškarto tapo niekam tikęs, nebetoks šaunus ir tikrai neperspektyvus. Čia kaip ir su Milakniu...kai išėjo tai sako : ai, toks ir snaiperis.

Jau tie sirgaliai tokie uzsigave kad aš juos pelnytai ir laikau buduliais. Nes jie susirenka kaip minejau svilpti iki pamelynavimo ir keistis, o pamiršę kad atėjo į varžybas jiems tik pasimusti galvoje. Tai tokiems pramustagalviams ir knieti nusvilpineti žaidėjus. Aš asmeniškai kaip visada palaikysiu Žalgirį, bet palinkesiu kad Gudaitis įmestų 32 per pirmą rungtynių puse. Nes Žalgirio gerbėjai mėgsta loti ir pilti purvą ant Ryto krepšininkų pakol tie neateina lošti už Kauno komanda.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-10-23
+1
Atsakyti
lklman atrodo,kad cia tu ir dar kruvele nuskriaustuju,verkiat kas vakara,kad gudaitis pas mus perejo :)


Jei tu, balvone, apsimeti kad nesupratai anekdoto tai dar nereiskia kad cia kazkas verkia del parsidavelio. Cia visi tiesiog pasislyksteje, bet tu atmata niekad nesuprasi kas yra saziningas poelgis. Neveltui ir pats Judas pripazino kad prieme nepopuliaru sprendima.
2015-10-23
-7
Atsakyti
lkl
In_your_faceApsiverk.


man atrodo,kad cia tu ir dar kruvele nuskriaustuju,verkiat kas vakara,kad gudaitis pas mus perejo :)
2015-10-23
+1
Atsakyti
Kazi jau pasiruoses macui su Zalgiriu, o gal atsisakys zaist?
2015-10-23
+1
Atsakyti
lklkurioj vietoj juoktis?


Apsiverk.
2015-10-23
-2
Atsakyti
wilpyzdžiamsMokytoja: vaikai, papasakokit apie savo tevelių darbą.Vaikai vienas per kitą pasakoja, tik Petriukas liūdnas tyli. Mokytoja – Petriuk, kodel toks liūdnas?Petriukas: mano tėtis šoka striptizą gėjų bare. Mama bedarbė. Jei labai trūksta pinigų, tėtis pardavinėja save.Vaikai nuščiūva.Mokytoja: vaikai, išleidžiu jus anksčiau namo. Bėkit. Petriuk, trumpam pasilik... Petriuk, atsiprašau, aš nežinojau, kad tau tai skaudi tema.Petriukas sako – jūs nekalta. o ir tėtis nedirba jokiam bare.Mokytoja: kaip tai???Petriukas: man tiesiog prie vaikų buvo gėda sakyti – mano tėtis žaidžia už „Lietuvos rytą“.


Taikliai:D
2015-10-23
-3
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.