Šešių iš eilės pralaimėjimų seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nutraukė Dariaus Songailos Vašingtono „Wizards“ ekipa. Ji išvykoje 98:85 (28:20, 21:15, 26:26, 23:24) nugalėjo Atlantos „Hawks“ ir iškovojo 40-ąją pergalę šį sezoną.

Savo lyderį Gilbertą Arenasą visam likusiam sezonui praradę Vašingtono krepšininkai Rytų konferencijoje nusirito iki šeštosios vietos. Iki reguliariojo sezono pabaigos likus trims mačams sostinės ekipa greičiausiai nebenukris žemiau – jiems užtenka kartą laimėti arba tikėtis bent vienos Naujojo Džersio „Nets“ nesėkmės.

„Wizards“ šiame mače atitrūko prieš pat ilgąją pertrauką. Laimėję atkarpą 14:0 jie išsiveržė į priekį 49:35, o antroje mačo dalyje Atlantos komanda, žaidusi be šešių pagrindinių savo žaidėjų, nebesugebėjo pasivyti varžovų.

22 minutes rungtyniavęs Songaila pelnė 8 taškus (3/8 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, suklydo ir prasižengė po 4 kartus.

„Wizards“: DeShawnas Stevensonas 25, Jarvisas Hayesas 20, Antonio Danielsas 16 (12 rezultatyvių perdavimų).

„Hawks“: Marvinas Williamsas 24, Tyronnas Lue 16 (10 rez. perd.), Sheldenas Williamsas 14 (10 atkovotų kamuolių).