Nuotr.: FIBA Europe
Nuotr. FIBA Europe
Skaudų pralaimėjimą Lenkijos pirmenybėse patyrė Zgoželeco „Turow“ (1-3) komanda su Denisu Krestininu.

Lietuvis niekuo neišsiskyrė, o „Turow“ išvykoje 84:87 (18:24, 19:18, 23:19, 17:16, 7:10) per pratęsimą pralaimėjo Vloclaveko „Anwil“ (3-0), kurios gretose nesustabdomai žaidė 39 taškus surinkęs Davidas Jelinekas.

Nuo suolo pakilęs Krestininas rungtyniavo 6 minutes, per kurias spėjo 3 kartus prasižengti.

Puikiai žaidęs Jelinekas per 43 minutes pataikė 7 dvitaškius iš 16, 4 tritaškius iš 14, 13 baudas iš 14, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Anwil“: Davidas Jelinekas 39 (8 atk. kam.), Robertas Skibnievskis 17.

„Turow“: Danielas Dillonas 19 (10 atk. kam.), Jovanas Novakas 16, Filipas Dylevičius 13 (9 atk. kam.), Jakubas Karolakas 12, Damonte'as Harrisas 10 (14 atk. kam.).