Įspūdingai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio seriją pradėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Jie šeštadienį (04.14) savo aikštelėje 125:89 (37:24, 26:21, 27:25, 35:19) sutriuškino Vilniaus „Sakalus“.

Šiose rungtynėse intriga laikėsi tik pirmas 7 jų minutes, kai „Lietuvos rytas“ priekyje buvo tik 3 taškais (23:20), tačiau LKL čempionai kėlinį užbaigė spurtu 14:4 ir įgijo solidžią 13 taškų persvarą (37:24), kuri po dviejų kėlinių siekė jau 18 taškų (63:45).

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Sakalams“ buvo pavykę priartėti iki 11 taškų (68:79), tačiau labiau priartėti aikštės šeimininkai nebeleido. Per ketvirtąjį kėlinį „Lietuvos rytas“ tik dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę.

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Lukauskis 25 (8 atk. kam.), J.P.Batista 22, Ivanas Koljevičius 21 (11 min., 2/2 dvitaškių, 5/5 tritaškių, 2/2 baudų), Marijonas Petravičius 13, Kareemas Rushas 13, Robertas Štelmaheris 12,  Janis Blūmas 10.

„Sakalai“: Justas Sinica 21, Rolandas Matulis 18, Arnas Labuckas 15, Vytautas Šarakauskas 12, Rolandas Vaičius 8.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį (04.16) „Ekinstos“ sporto salėje.

blet koljevicius ziauriai pavare.nu nerealiai
2007-04-15
+1
pzdc vajkis pasiarde :| koljevicius tuoj bus gereusias europos krepsinikas jej ir toliau tjp
+2
nu sejp visai neblogai sulose rytas, bet tiek tashku leido ymest sakalam.....pzdc, tay kas bus kaj losh su zalgiriu?
2007-04-14
siaip Koljeviciui reiktu patobulint metima, kad galetu mest per rankas, nes pries rimtesnius varzovus neretai buna stoguojamas. Siaip vaikis tikrai eis toli
2007-04-14
+3
koljevicius po poros meteliu isvis bus zvaigzde ....
2007-04-14
+4
Koljevicius turbut supyko ant sawes del klaidu Sarlearua , kai rungtynese dare gan kvailas klaidas , tai noreciau tiketi , kad warys kaip is pypkes dbr :) ir seip siand rytas labai taikliai atakawo warzowu krepsi , bet matosi kad abi komandos tingejo gintis :D
2007-04-14
+5
Na koljevicius tai kaip bitute :D kaip pozeco jaunas, laiksto ir jei isauna tai ...grazu ziuret :D
2007-04-14
+4
koljeviciaus diena buvo,viska ka mete pataike:D 2/2dvit, 2/2 baud, 5/5trit ir lukauskis irgi 5/5 trit, jau seniai taip nebuvo kad taip taikliai mestu :D
2007-04-14
+5
gana nemazai tasku rytas praleido
2007-04-14
+6
Turėjo įspūdingai atrodyti Koljivičiaus šou per 11 minučių 21 taškas ir 5 tritaškiai iš 5 :)