Fantastišką pergalę Prancūzijos krepšinio lygoje iškovojo Šalono „Chalon“ ekipa, kuri namie 67:65 palaužė Limožo CSP krepšininkus.

CSP išlygino rezultatą, kai Randy Culpepperis pataikė tolimą tritaškį likus žaisti 0,4 sekundės. Tiek laiko „Chalon“ komandia užteko, kad ji surengtų rezultatyvią ataką.

Po minutės pertraukėlės šeimininkai išsimetė kamuolį iį už šoninės linijos, perdavė jį ore pakibusiam Devinui Bookeriui ir šis dėjimu išplėšė pergalę.

Įspūdinga mačo pabaiga:

Une fin de match tout simplement incroyable entre Elan Chalon et Limoges CSP - Page Officielle !

Posted by LNB on Saturday, October 24, 2015

AS

Čia irgi panašu, tik 0,8 sekundės
2015-10-27
Arunas
Kalneciui reiketu paziureti sita video! :))
2015-10-26
Žinau! > ?
Pats žinau,kad Cota pasavo,tik norejau žinias patikrinti... ;-)

--
2015-10-26
?
zinotojau tai kas lopu liko ? kur saba matai? :D :D
2015-10-26
Žinau! > sopranclan
Lope tu,tai Sabas pasavo per visa aikste Timinskui,o ne Cota.

anonims
Zalgirio dar ispudingesne buvo, kai ryta per 0.3 padare, ir dar kamuoli ismete is kitos aikstes puses.
2015-10-26
+1
Timinskas dar įspūdingesnę pergalę išplėšė-per 0,3 sek.

--
2015-10-26
+1
to nu ir durnas?
o tai kaip pagal tave jis turejo mest? cia tau ne lygus rezultatas kad mest paskutine sekunde ir prametus pratesimas, gavo pirma proga ir mete...