Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Antrąją pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo Ušako „Sportif“ (2-0) su Evaldu Kairiu. Ji namuose 72:70 (12:21, 22:18, 18:20, 20:11) patiesė Eurolygoje rungtyniaujančią Stambulo „Darussafaka“ (1-2).

Ketvirtąjį rungtynių kėlinį tritaškiu pradėjo Emiras Preldžičius, o po jo Stambulo ekipa įgijo 10 taškų persvarą (62:52). Visgi tuomet „Sportif“ spurtavo 13:2 ir persvėrė rezultatą 65:64.

Nerezultatyvioje mačo pabaigoje ekipos sunkiai rinko taškus, o pergalę Ušako komandai lėmė Marcuso Anthony dvitaškis iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 98 sekundėms.

Nugalėtojams Evaldas Kairys per 11 minučių pelnė 1 tašką (0/1 dvit., 1/2 baudos), perėmė 2 kamuolius, triskart suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Sportif“: D'Angelo Harrisonas 19 (8 atk. kam., 11/14 baudos), Canas Korkmazas 13, Andre Hamsas 12.

„Darussafaka“: Serhatas Cetinas 12, Marcusas Slaughteris ir Luke'as Harangody po 9, Reggie Redingas 8 (5 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (7)
QQ
Kairys galėtu ir geriau visgi duomenys yra.
2015-10-28
-2
Ramada
Meistriskumo irodimas 1.tsk.0.atk.,cia jam ne -PASVALIS,kur dare sau statistika.

--
2015-10-27
+1
ir ka jog atleis jau kelis mėn po 8k eurų jis atsibašliavo, jai atleis dar gaus kompensacija, viskas ore..

--
2015-10-26
-1
Lukas
Jus nezinot jo roles. Gal toks jo darbas gynyba. Praeitose rungtynese per 9 minutes 3 perimti kamuoliai , siandien per 10 minuciu 2. Gal toks prazangos buna laiku ir vietoj