Triuškinančią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ klubas. Žydrūno Ilgausko ekipa namie 110:76 (28:17, 28:11, 29:27, 25:21) nepaliko jokių vilčių Atlantos „Hawks“ krepšininkams.

„Cavaliers“, kurie rugntynes pradėjo spurtu 9:0, nuo pat pradžių diktavo sąlygas svečiams. Be kelių pagrindinių savo ekipos narių žaidusiems Atlantos krepšininkams itin sunkiai sekėsi atakuoti varžovų krepšį, tuo tarpu aikštelės šeiminkams kuo toliau, tuo lengviau pavykdavo rasti spragų „Hawks“ gynyboje.

Vos prasidėjus trečiajam ketvirčiui Klivlendo ekipos pranašumas padidėjo iki 30 taškų (58:28). Šią triuškinančią persvarą „Cavaliers“ krepšininkams ketvirtajame kėlinyje pavyko dar labiau padidinti bei iškovoti įspūdingą pergalę.

Ilgauskas mačą pradėjo starto penkete ir per 22 minutes nugalėtojams pelnė 14 taškų (7/9 dvitaškių), po kepšiais sugriebė 11  kamuolių, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 3 kartus suklydo bei 4 sykius pažeidė taisykles.

Klivlendo krepšininkai per 80 susitikimų pasiekė 48 pergales ir Rytų konferencijoje užima penktąją vietą. Tuo tarpu „Hawks“ ekipa, kuri jau seniai prarado visas galimybes prasibrauti į atkrintamąsias varžybas, per tiek pat rungtynių sugebėjo iškovoti 29 pergales.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 23 (6 rez. perd.), Aleksandras Pavlovičius 15, Žydrūnas Ilgauskas 14 (11 atk. kam.), Larry Hughesas 13, Andersonas Varejao, Donyellas Marshallas (8 atk. kam.) ir Scotas Pollardas – po 10.

„Hawks“: Joshas Smithas 23 (7 atk. kam.), Sheldenas Williamsas 13 (11 atk. kam.), Tyronnas Lue 10Solomonas Jonesas 9 (8 atk. kam.).