Klaipėdos „Neptūnui“ užteko 4,4 sekundės, kad išplėštų kelialapį į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį. Sekmadienį vykusiose antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse Kėdainiuose žaidęs „Neptūnas“ 82:81 įveikė „Nevėžį“ ir laimėjo seriją 2-0.

Vaidotas Pridotkas tapo „Neptūno“ pergalės kalviu. Per paskutinę minutę 23 metų „Neptūno“ kapitonas dukart išvedė savo ekipą į priekį, o po paskutinių Pridotko taškų „Neptūnas“ pirmąkart klubo istorijoje pateko į LKL pusfinalį.

Paskutinę ataką „Neptūnas“ surengė be priekaištų. Evaldas Dainys persivarė kamuolį per visą aikštę ir perdavę kamuolį laisvam po krepšiu atsidūrusiam Pridotkui, kuris ataką baigė dvitaškiu. „Ataka buvo surengta kaip parašyta krepšinio vadovėlyje, –  sėkmingu paskutiniu antpuoliu po mačo džiaugėsi „Neptūno“ trenerio asistentas Stasys Kaupys. – Matyt, Dievas davė tokią ataką“.

Du kėlinius „Neptūnas“ strigo varžovy gynybos gniaužtuose. Įpusėjus mačui „Nevėžio“ pranašumas siekė net 16 taškų (53:37). „Po pertraukos vyrai parodė tikrąjį charakterį, – savo auklėtinius gyrė Kaupys. – Pradėjo dibti gynyboje ir panaikino 16 taškų deficitą“.

Paskutinę mačo minutę „Neptūną“ į priekį išvedė Dainys, kai likus žaisti 33 sekundes pataikė abi baudas – 80:78. Tačiau sėkmingai ataką surengė šeimininkai – Mindaugas Sakalauskas pataikė dvitaškį su pražanga ir priekyje vėl atsidūrė „Nevėžis“. Vis dėlto paskutinė svečių ataka buvo nesulaikoma ir „Neptūnas“ pirmą kartą žais LKL pusfinalyje.

„Nevėžis“: Tomas Rinkevičius 18, Žydrūnas Stankus 17, Mindaugas Sakalauskas 11, Juozas Ramanauskas 11.

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 21, Aidas Viskontas 14, Vitalijus Stanevičius 13, Michailas Anisimovas 12 (8 atk. kam.), Evaldas Dainys 8.

Pusfinalyje „Neptūnas“ kovos su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Vilniaus „Sakalų“ komandų poros laimėtoju. Serijoje 1-0 pirmauja „Lietuvos rytas“.

Noreciau kur nors pamatyt pakartojima paskutines atakos. Ispudingos varzybos, gaila Kedainiu, bet ka darysi toks gyvenimas.
2007-04-16
+1
b
viskas zjb !!!
2007-04-16
Ai dvi techninės, Anisimovui ir Kuncaičiui ;) Kasiulevičiui už konfliktą su Sirutavičiui paprastą baudą davė
2007-04-15
+3
Nesveika pergalė!!! Netvėrėm savo kailiuose tribūnoje kai Priudas įmetė tuos lemiamus taškus!!! Super rungtynės. Pirmoje pusėje Nevėžis pataikė praktiškai viską ką metė, sekėsi labai. Labai emocingos rungtynės, trys techninės pražangos, nesportinė, na visko buvo. Teisėjai šiaip grybavo labai į abi puses švilpdami. Viskas gerai, kas gerai baigėsi!