Nuotr.: Unics.ru
Nuotr. Unics.ru

Artūro Milaknio atstovaujama Kazanės UNIKS (2-1) komanda patyrė pirmąją nesėkmę Europos taurės varžybose.

Rusijos klubas namuose po atkaklios ir pratęsimo pareikalavusios kovos 73:74 (15:14, 16:17, 11:19, 22:14, 9:10) nusileido Salonikų „Aris“ (2-1) ekipai.

Likus 4 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečiai iš Graikijos pirmavo 63:61, o Dominicas Watersas galėjo užtikrinti jiems pergalę baudų metimais.

Vis tik amerikietis pataikė tik vieną baudos metimą (64:61), o paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę iš toli pataikęs Kostas Kaimakoglou išplėšė šeimininkams pratęsimą – 64:64.

Pratęsimo metu trileris tęsėsi. Likus žaisti kiek daugiau nei minutę Jerelo McNealo dvitaškis persvėrė rezultatą „Aris“ naudai (74:73).

Tai buvo paskutinieji taškai šiose rungtynėse. Rusijos klubas turėjo net tris progas susigrąžinti pranašumą, tačiau jomis nepasinaudojo ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

Milaknis taškus rinko tik pirmojoje mačo pusėje. Per 32 minutes lietuvis pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

UNIKS: Keithas Langfordas 19, Kostas Kaimakoglou 14 (8 atk. kam.), Quino Columas 12 (8 rez. perd.), Artūras Milaknis 11.

„Aris“: Jerelas McNealas 20, Jamelle Haginsas 16, Okaro White'as (8 atk. kam.) ir Dominicas Watersas po 10.

Patys kalti rusai,kad turėdami 3 progas,nesugebėjo laimėti.Džiugu tik,kad Milas ir toliau išlaiko gerą formą bei gauna daug žaidybinio laiko.