Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Kobe Bryantas savo pavardę dar kartą įrašė į NBA istoriją. „Lakers“ simbolis šiąnakt pradėjo jau 20-ąjį savo sezoną ir tapo pirmuoju krepšininku, kuris tokį ilgą laiką rungtyniauja vienoje ekipoje.

Visgi jo atstovaujama Los Andželo komanda NBA starte pergalės neiškovojo. „Lakers“ (0-1) namuose 111:112 (31:22, 29:29, 35:37, 16:24) nusileido Minesotos „Timberwolves“ (1-0) klubui.

Ricard  Rubio
PTS 28 | REB 2 | AS 14 | ST 1
Įpusėjus ketvirtam kėliniui rezultatas buvo lygus 99:99, tačiau tada „Timberwolves“ laimėjo atkarpą 12:3 ir įgijo 9 taškų persvarą (111:102). Paskutinę minutę „Lakers“ sumažino deficitą iki minimalaus (111:112), tačiau per likusias 30 sekundžių komandos taškų nepelnė.

Pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas Karlas-Anthony Townsas debiutinėse rungtynėse per 32 minutes pelnė 14 taškų (6/9 dvit.) ir atkovojo 12 kamuolių.

Serbas Nemanja Bjelija nugalėtojams per 23 minutes surinko 8 taškus (1/2 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 5 kartus prasižengė.

„Lakers“: Kobe Bryantas 24, Lou Williamsas 21 (7/7 baudos), Julius Randle‘as 15 (11 atk. kam.).

„Timberwolves“: Ricky Rubio 28 (14 rez. perd.), Kevinas Martinas 23 (11/12 baudos), Karlas-Anthony Townsas 14 (12 atk. kam.).

Bryanto pasirodymas pirmoje rungtynių pusėje:

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (2)
na tikrai keista matyt tiėk taškų priė Rubio :D kai žinai, kad pas jį metimas silpnas, tikrai uždominavo priėš rusela
2015-10-29
Atejo diena kai Ricky Rubio galejo "paauklėti" naujoką. Pries keleta metu jam pamokeles israsinejo Paulas, Rondo dar su ta juodukams budinga lengva neapykanta baltaodziu krepsininku atzvilgiu. O dabar Ricky savo ruoztu isdarinejo ka nori su D. Russelu. Antroje rungtyniu puseje net nebeleido Scottas dengti naujokui ispano.