Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Korsarov
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Korsarov

Nesėkmingai Europos taurės turnyrą pradėjo Minsko „Cmoki-Minsk“ ekipa. Giedrės Paugaitės ir Gabrielės Gutkauskaitės atstovaujama Baltarusijos sostinės komanda svečiuose 58:65 (10:11, 12:31, 16:8, 20:15) nusileido Vologdos „Chevakata“ krepšininkėms.

Minsko klubas didžiąją rungtynių dalį turėjo dviženklį deficitą, kurį Paugaitės vedamai komandai ryškiau pavyko sumažinti tik tada, kai mačo nugalėtojos jau buvo aiškios. Paskutinę susitikimo minutę abi baudas sumetusi ir savo taškų sąskaitą atsidariusi Gutkauskaitė sumenkino savo ekipos atsilikimą iki septynių taškų, tačiau tai buvo viskas, ką viešnios iš Baltarusijos dar galėjo padaryti.

Pralaimėjusiųjų gretose naudingiausiai žaidusiai Paugaitei iki dvigubo dublio pritrūko vos vieno atkovoto kamuolio. Auštaūgė per 35 minutes pelnė 20 taškų (5/11 dvit., 10/14 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius bei blokavo 2 varžovių metimus.

Jos komandos draugė Gutkauskaitė pasirodė kukliau ir per 31 aikštelėje praleistą minutę pelnė vos 2 taškus (0/3 dvit., 0/4 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Aikštelės šeimininkes į pergalę atvedė 17 taškų pelniusi Tatjana Petrušina ir 14 pridėjusi Britney Jones.