Triuškinančią pergalę Estijos pirmenybių antrose ketvirtfinalio serijos rungtynėse iškovojo Algirdo Brazio treniruojama Tartu „Rock“ ekipa. Ji sekmadienį (04.15) išvykoje 100:71 (29:21, 28:12, 18:17, 25:21) sutriuškino Velgo „Welg“ krepšininkus.

Nugalėtojams Povilas Butkevičius per 18 minučių pelnė 8 taškus (4/8 dvitaškių), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, tačiau sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Pralaimėjusiems Šarūnas Skadas per 38 minutes pelnė 20 taškų (6/9 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 5/6 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Kitas „Welg“ lietuvis Tomas Purlys per 3 aikštėje praleistas minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/2 baudų), bet atkovojo 1 kamuolį ir sykį jį prarado.

•

Kitoje ketvirtfinalio poroje triuškinančią pergalę iškovojo Tartu „Fausto“ ekipa, kurioje rungtyniauja du lietuviai. „Fausto“ išvykoje 107:67 (29:13, 28:14, 30:21, 20:19) sutriuškino Rakverės „Tarvas“ krepšininkus ir laimėjo seriją iki 2 pergalių 2-0.

Nugalėtojams Saulius Dumbliauskas per 30 minučių pelnė 21 tašką (9/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/6 baudų), atkovojo 11 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Osvaldas Mačernis per 24 aikštėje praleistas minutes surinko 6 taškus (3/4 dvitaškių), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei 3 kartus prasižengė.