Nuotr.: REUTERS - Scanpix
Nuotr. REUTERS - Scanpix

Atlantos „Hawks“ (1-1) prisijungė prie komandų būrio, jau iškovojusių pergalę naujajame NBA sezone. Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai išvykoje 112:101 (30:20, 31:25, 23:27, 28:29) įveikė pirmą kartą suklupusius Niujorko „Knicks“ (1-1).

Pilnutėlėje „Madison Square Garden“ arenoje Atlantos ekipa laikė iniciatyvą savo rankose viso susitikimo metu. Svariai prie to prisidėjo prastas šeimininkų pataikymas iš toli – „Knicks“ įmetė tik 6 tritaškius iš 29 (21 proc. taiklumas).

„Hawks“ nuo važovų bėgti pradėjo antrojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavę 10:2 įgijo dviženklę persvarą 45:35. Dar iki ilgosios pertraukos svečiai pirmavo 61:45, o trečiojo ketvirčio viduryje turėjo jau 22 taškų pranašumą 79:57.

To paties trečiojo kėlinio pabaigoje Niujorko klubas spurtavo 9:0 ir priartėjo 72:83, tačiau sugrąžinti intrigos tai nepadėjo. Užtikrintai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „Hawks“ krepšininkai pasiekė pergalę.

Ketvirtasis šių metų naujokų biržos šaukimas Kristapas Porzingis sulaukė gausiai susirinkusių „Knicks“ gerbėjų ovacijų ir susitikimą baigė savo sąskaitoje turėdamas 10 taškų bei 8 atkovotus kamuolius.

„Hawks“: Jeffas Teague 23, Alas Horfordas 21, Kyle‘as Korveris 15, Dennisas Schroderis 13, Paulas Millsapas 11 (11 atk. kam.), Tiago Splitteris 10.

„Knicks“: Carmelo Anthony 25, Robinas Lopezas 18, Kristapas Porzingis ir Kyle‘as O‘Quinnas po 10, Derickas Williamsas 9, Langstonas Galloway 8.

Atrinkti (0) Visi (2)
Knicksai primena praėjusio sezono startą-tada pirmose rungtynėse nugalėjo Bulls,bet sezonas baigėsi tragiškai.Šiemet pirmose varžybose sutriuškino Bucks,bet namie prapylė Atlantai.Negi vėl pasikartos praėjusio sezono scenarijus?