Nuotr.: facebook.com
Nuotr. facebook.com

Marijampolės „Sūduvos“ (4-1) pergalių seriją Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) nutraukė Vilniaus „Kibirkšties“ (4-1) komanda, kuri namuose 79:67 (19:16, 24:12, 12:21, 24:18) pranoko dvikovos favoritėmis laikytas šalies vicečempiones.

Pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, bet beveik visą laiką priekyje buvo „Kibirkšties“ krepšininkės, kurios po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 19:16.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 5 minutes „Sūduvos“ deficitas tebuvo minimalus (24:25), bet tuomet vilnietės ėmė agresyviai gintis ir periminėjo vieną kamuolį po kito.

Sėkminga šeimininkių atkarpa leido spurtuoti 15:2 bei pirmą kartą susikrauti dviženklį pranašumą – 40:26. Tiesa, tuo viešnių bėdos nesibaigė – verždamasi krepšio link sunkią traumą patyrė pagrindinė įžaidėja Dovilė Saurazaitė. Įtariama, kad jai trūko kryžminiai kelio raiščiai. Įpusėjus dvikovai „Kibirkštis“ buvo toli priekyje – 43:28.

Po didžiosios pertraukos „Sūduvos“ krepšininkės sugrįžo ant parketo supratusios, jog trauktis nebėra kur. Agresyvi zoninė gynyba privertė dažnai klysti vilnietes, o marijampolietės tuo naudojosi ir artėjo.

28-ąją minutę LMKL vicečempionų deficitas po ilgesnės pertraukos sumažėjo iki vienženklio skaičiaus (43:52), o kėliniui pasibaigus Rimvydo Samulėno auklėtinės atsiliko tik 6 taškais – 49:54.

Vos prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui skirtumas ištirpo iki 4 taškų (57:53), tačiau tuomet „Kibirkštis“ spurtavo 8:2 bei susigrąžino dviženklį pranašumą – 65:55.

Rungtynių įtampos neišlaikė „Kibirkšties“ strategė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ir „Sūduvos“ žaidėja Neringa Skadaitė, kurios užsidirbo po techninę pražangą. Sostinės krepšininkės išsaugojo persvarą ir šventė netikėtą pergalę.

„Kibirkštis“: Shenita Landry 21 (9 atk. kam.), Laura Juškaitė 16 (15 atk. kam.), Eglė Šniokaitė ir Gabija Meškonytė po 10, Daugilė Šarauskaitė po 9.

„Sūduva“: Sandra Baliutavičiūtė 14, Neringa Skadaitė 13, Iveta Šalkauskė 11 (7 atk. kam.).

anonimas2
To as nejuokink tu su ta Štreimikyte,ji jau savo sugebejimus parode treniruodama ankstesnes Kibirkšties sudetis.Čia laimejo vienas rungtynes ,tai dievaite,nejuokink.Moteru krepsini stebiu ne vienus metus,ir jei ji butu rinktines trenere tai moteru rinktinei butu šakes.
2015-10-31
-1
as
Būtent Štreimikytei turi būti patikėtas rinktinės vairas, o ne kažkokiam grybui Samulėnui, kuris turi jau daug metų geriausią sudėtį lygoj, bet ne tik, kad finale neduoda kovos, bet ir reg.sezone ar pusfinaly vargsta. Vienintelė Štreimikytė žino ir supranta MOTERŲ krepšinį.