„Pieno žvaigždžių“ vyriausiasis treneris Mantas Šernius Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Ianas Vougioukas atakuoja krepšį Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Brockas Motumas netrukus ataką pabaigs dėjimu Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
„Pieno žvaigždžių“ naujokas Demondas Carteris Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
„Žalgirio“ šokėjų pasirodymas Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Kauno „Žalgiris“ (7-0) toliau nesutinka pasipriešinimo „Tete-a-Tete Casino – LKL“ čempionate. Gintaro Krapiko auklėtiniai sekmadienį namie 103:74 (25:18, 31:12, 19:29, 28:15) susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (2-5).

„Žalgirį“ į pergalę vedė Martynas Pocius. Gynėjas per 24 minutes pelnė 23 taškus ir pakartojo savo asmeninį rezultatyvumo LKL rekordą. Tiek pat taškų jis buvo įmetęs 2009 metų spalio 17-ąją, per dvikovą su Vilniaus „Perlu“.

Kauniečiai pergalingą pranašumą susikrovė dar iki ilgosios pertraukos. Antro kėlinio pradžioje jų pranašumas buvo 25:20, tačiau tada spurtavo 19:1 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 44:21.

Per šią atkarpą 6 taškus surinko Pocius, o jis dar iki ilgosios pertraukos pelnė 13 taškų ir kauniečiai įpusėjus dvikovai pirmavo 56:30.

Pasvaliečiai per trečią kėlinį įmetė 29 taškus ir sumažino atsilikimą iki 16 taškų (59:75), tačiau ketvirto kėlinio pradžia sudėjo visus taškus ant i. „Žalgiris“ ketvirtį pradėjo atkarpa 14:4, susigrąžino 26 taškų pranašumą (89:63) ir nebesižvalgė atgal.

Kauniečiai mačui registravo, tačiau vertėsi be Manto Kalniečio. Įžaidėjo pareigas dalijosi starto penkete žaidęs Lukas Lekavičius ir Kasparas Vecvagaras. Pirmoje mačo dalyje 9 su puse minutes aikštėje praleidęs Renaldas Seibutis po ilgosios pertraukos taip pat nepasirodė aikštėje.

Dvikovai nebuvo registruoti traumas besigydantys Robertas Javtokas ir Vytenis Lipkevičius.
„Pieno žvaigždžių“ gretose debiutavo amerikietis Demondas Carteris, kuris per 19 minučių pelnė 4 taškus.

„Žalgiris“: Martynas Pocius 23, Lukas Lekavičius 16, Ianas Vougioukas (8 atk. kam.) ir Brockas Motumas po 13, Kasparas Vecvagaras 12 (5 rez. perd.), Edgaras Ulanovas 10.

„Pieno žvaigždės“: Ramone'as Moore'as 23, Giedrius Staniulis 16, Andrejus Agafonovas 14, Steponas Babrauskas 10.

Gintaras Krapikas („Žalgirio“ vyr. treneris): „Rezultatas viską atspindi, nes tikrai buvome ženkliai stipresni ir laimėjome užtikrintai. Mes ne dažnai įmetame 100 taškų, o šiandien tai padarėme pataupydami du pagrindinius gynėjus Mantą Kalnietį ir Renaldą Seibutį. Iš kitos pusės, labai svarbu, kad pažaisti gavo Lukas Lekavičius ir Kasparas Vecvagaras. Minučių jiems surasti išeina ne visada, o šiandien buvo tokios rungtynės, kur jie labai tiko, nes norėjome žaisti labai greitai ir mums tai pavyko.

Be abejo, negalime būti patenkinti trečiu kėliniu, kai priešininkas įmetė 29 taškus. Tai yra neleistina, visi pradėjo galvoti, kaip visiems pelnyti kuo daugiau taškų, ir pamiršo, kad mus dažniausiai gelbėja gynyba. Šiandien Robertas Javtokas žaisti negalėjo, tačiau tikiuosi, jog medikai padarys viską, kad penktadienį Robertas galėtų mums padėti, nes tada aukštų vyrų mums labai reikės.“

Mantas Šernius („Pieno žvaigždžių“ vyr. treneris): „Kaip matėte „Žalgiris“ visas rungtynes žaidė aukštu tempu. Ne visi krepšininkai nuo atsarginių žaidėjų suolelio padėjo komandai, kai kurie net tempė mus į minusinį rezultatą. Kai kuriems krepšininkams pasakiau, kad labai svarbu, jog jūs norėtumėte žaisti prieš „Žalgirį“. Per visą gyvenimą kai kurie galbūt neįgys tiek patirties, kiek per šias rungtynes.

Klaidos buvo tikrai vaikiškos. Nėra ko teisintis. Paprasčiausiai ne visi žaidėjai susitvarkė su savimi. Antroje susitikimo dalyje pavyko kažkiek sugrįžti rungtynes, tačiau tas rezultatas „Žalgiriui“ leido jaustis laisvai, jie pataikė kelis metimus ir mums neleido visiškai sugrįžti į rungtynes.“

Atrinkti (0) Visi (16)
Skaityk jei ne sekmingesnis PPZ 3 kelinys tai is viso ziaurus isniekimas butu,nors ir dabar jau nepadorus rezultatas....Neidomu ziuret,kada jau antram keliny komandos nuleidzia rankas ir zaidzia su mintim,kad greiciau pasibaigtu rungtynes...

--
2015-11-01
Gintvainis tai pavarė, bet ir vėl samėnas atrodė beviltiškai. Tokias plytas mėtė, visiškai savimi pasitikėjimą praradęs. Vėliau net nebandė kažką imtis. Kol kas baisus silpnesniųjų lkl lygis. Primena senuosius laikus kai faktiškai visi žalgirio rezultatai buvo vien triuškinami. O praeitame sezone tik prieš 2 komandas Žalgiris galėjo jaustis visiški laisvais, su kitomis komandomis laimėdavo bet tikrai nedideliu skirtumu, o dabar. Būnant neutraliam tai tikrai nėra įdomu žiūrėti.
2015-11-01
+2
visa maca taip net itampos nesijaute :D tik treciam keliny, kai sumazino, daresi pikta
2015-11-01
Patiko Jankuno zaidimas:D Paulius zino kada reikia rimtai suzaisti, o kada save patausoti ir suda pamalti:DD
2015-11-01
+1
Džiugina puiku Luko ginyba. 5 perimti kamuoliai, o tiesioginis aponentas surinko antirekordinį -13 naudingumą. Gal jau pradės geriau žaisti, o Krapikas duos laiko Eurolygoj.
2015-11-01
-4
ATI
Sios rungtynes parode, kad tiek Lekavicius tiek Vecvagaras jau yra isauge LKLo lygi. Tad man nesuprantama kodel Krapikas jais nepasitiki Eurolygoje...