Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Atlantos „Hawks“ (3-1) antrą kartą per dvi dienas palaužė be pergalių liekančią Šarlotės „Hornets“ (0-3) ekipą ir pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai įtemptose rungtynėse Šarlotėje triumfavo 94:92 (28:18, 18:21, 24:37, 24:16).

Svečių iš Atlantos pergalę nulėmė Paulo Millsapo tritaškis, pataikytas ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 40 sekundžių ir išvedęs „Hawks“ į priekį 92:89.

Iki finalinės mačo sirenos likus 15 sekundžių Kentas Bazemore'as baudų metimais padidino Atlantos klubo pranašumą (94:89), tačiau po poros sekundžių Marvinas Williamsas pataikė iš toli – 92:94.

Kitoje atakoje Kyle'as Korveris prarado kamuolį, todėl šeimininkai turėjo 8 sekundes, per kurias galėjo išplėšti pergalę. Vis tik paskutinę mačo sekundę Kemba Walkerio mestas kamuolys skriejo pro šalį.

Trečiąją nesėkmę paeiliui patyrę „Hornets“ krepšininkai trečiojo kėlinio pabaigoje dar pirmavo 76:68, o Atlantos klubui pergalės iškovoti nesutrukdė ir iki Millsapo lemiamo metimo prastai mėtyti tritaškiai – iš tolimos distancijos svečiai atakavo 24 proc. taiklumu (7/29).

„Hawks“: Kentas Bazemore‘as 20, Jeffas Teague 18, Paulas Millsapas ir Alas Horfordas (12 atk. kam.) po 16.

„Hornets“: Kemba Walkeris 17, Nicolasas Batumas 16, Marvinas Williamsas 15, Alas Jeffersonas 10 (10 atk. kam.).