Donatas Slanina pelnė 23 taškus ir atvedė Sopoto „Prokom Trefl“ klubą į Lenkijos krepšinio lygos pusfinalį. Pirmadienį čempionų titulą ginantys „Prokom Trefl“ krepšininkai išvykoje 93:64 (24:15, 24:13, 26:21, 19:15) įveikė Gdansko Starogardo „Polpharma“ ir ketvirtfinalio seriją laimėjo 3-1.

Slanina buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Per 31 minutę gynėjas pelnė 23 taškus (7/9 dvitaškių, 3/7 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

Tomas Pačėsas prie pergalės prisidėjo 14 taškų (1/1 dvitaškio, 4/6 tritaškių). Per 26 minutes įžaidėjas atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius prasižengė.

Rezultatyvus buvo ir Tomas Masiulis. Per 19 minučių puolėjas surinko 10 taškų (5/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio), po krepšiais sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 2 sykius prasižengė.

Pusfinalyje „Prokom Trefl“ susikaus su Vloclaveko „Anwil“ krepšininkais, kurie ketvirtfinalio serijoje iš kovos dėl čempionų vardų eliminavo Slupsko „Czarni“ su dviem lietuviais. Pirmadienį išvykoje „Anwil“ 85:82 (23:24, 17:12, 24:30, 21:16) nugalėjo „Czarni“ ir seriją laimėjo 3-1.

Mantas Česnauskis buvo antras pralaimėjusiųjų komandoje pagal rezultatyvumą. Per 28 minutes gynėjas pelnė 15 taškų (0/3 dvitaškių, 5/6 tritaškių), atkovojo 4 ir prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

Evaldas Jocys žaidė 26 minutes, per kurias įmetė 8 taškus (2/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/9 baudų). Jocys taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Kitoje pusfinalio serijoje varžysis Zgoželeco „BOT Turow“ bei Vroclavo „ASCO Šląsk“ komandos. Abi serijos vyks iki keturių pergalių, o pirmieji mačai bus žaidžiami balandžio 21 ir 22 dienomis.