Nuotr.: Fotodiena.lt/D.Pipas
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas

Spalio 31 dieną Kėdainiuose vykusios „Tete-a-Tete Casino-LKL“ rungtynės tarp „Nevėžio“ ir „Juventus“ ekipų susilaukė daug atgarsio visuomenėje. Paskutinėmis susitikimo sekundėmis rungtynių arbitrai priėmė klaidingus sprendimus, kurie turėjo įtakos rungtynių baigčiai.

„Nevėžio“ legionierius Saah Nimley iki mačo pabaigos likus 2,6 sekundės pataikė tolimą metimą, kuris persverė rezultatą aikštelės šeimininkų naudai – 83:81, tačiau rungtynių teisėjas prieš tai užfiksavo, jog gynėjas užmynė šoninę liniją.

Per minutės pertraukėlę rungtynių arbitrai pasinaudojo skubaus vaizdo pakartojimo peržiūros sistema ir priėmė sprendimą, jog gynėjas ant linijos neužmynė ir grąžino kamuolį aikštelės šeimininkams. Šie sėkmingos atakos surengti nesugebėjo ir pergalę iškovojo „Juventus“ ekipa.

Praėjus dviems dienoms po rungtynių ir atlikus tyrimą LKL teisėjų direktorius Tomas Rimkus priėmė sprendimą suspenduoti du rungtynėse dirbusius arbitrus.

Teisėją Saulių Paškevičių, kuris priėmė klaidingą sprendimą susitikimo pabaigoje ir tai galimai galėjo lemti rungtynių baigtį, suspenduoti vienam mėnesiui.

Teisėją Gintarą Vitkauską už skubios vaizdo pakartojimo peržiūros sistemos taisyklių procedūros pažeidimą suspenduoti dviems savaitėms.

„Nemalonu, kad visumoje gerai teisėjautose rungtynėse, lemtingu akordu tapo kelios teisėjų klaidos paskutinėmis sekundėmis. Vienu atveju pritrūko koncentracijos, kitu – buvo improvizuota, pasitelkiant skubaus vaizdo pakartojimo sistemą.

Toliau aktyviai dirbsime su lygos teisėjų grupe, ruošiantis būsimoms rungtynėms, kad panašūs epizodai nepasikartotų“, – teigė lygos teisėjų direktorius Tomas Rimkus.

Atrinkti (0) Visi (13)
jo galetu taska pagrazint,one teisejus spenduot.man tokie sprendimai juokingi vistiek grajus prakistas.
2015-11-03
-2
teisejamstai kas dabar zalgiri tems? :(((

Zalgirio nereikia temt troli ir taip visiems per galvas eina .
2015-11-03
+1
Sepas
Po 2 sav ir po men abu gryz vel teisejauti ir vel gryba pjaus antrame etape.
2015-11-03
+1
tauta
Tas pats asilas anais metasi lietkabelio pergale pries zalgiri palaidojo, dabar jis vel ant bangos, ar nelaikas ta jusu darzeli raveti pradeti, dvi savaites matai suspendavo, tegul klubui menesiniu algu suma susimoka, tada zinos kiek kainuoja klubo islaikymas ir kaip svilpauti, visur parodija , taskom pinigus irangai perziuroms o tie LOHATRONAI net perziureti pakartojimo normaliai nesugeba arba korumpuoti kisininkai
2015-11-03
-1
teisejams
tai kas dabar zalgiri tems? :(((
2015-11-03
emka
negalima buvo perziurineti to epizodo uzmyne ar ne. nieks ten per daug ir nesigincijo, kad uzmyne, butu toliau ramiai pasibaigusios varzybos