Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Pralaimėjimu naująjį NBA sezoną pradėjusios Atlantos „Hawks“ (4-1) komandos traukinys įsivažiuoja. Pergalių seriją iki keturių Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai pratęsė Majamyje.

Jeffo Teague'o vedama ekipa 98:92 (25:24, 26:16, 28:25, 19:27) įrodė pranašumą prieš vietos „Heat“ (2-2) krepšininkus.

„Šiandien sužaidėme vienas geriausių savo rungtynių. Suprantu, jog tai dar tik penktasis sezono mačas, tačiau jaučiu, kad einame teisinga kryptimi“, – po akistatos kalbėjo Budenholzeris.

Didžiąją mačo dalį iniciatyvą savo rankose laikę svečiai trečiojo kėlinio pradžioje dar turėjo 15 taškų persvarą (75:60), tačiau per lemiamą ketvirtį iš jos teliko 4 taškai – 96:92.

Vis tik 26 taškus iš viso pelnęs Teague'as paskutinėmis susitikimo sekundėmis neklydo atakuodamas nuo baudų metimo linijos ir taip leido Atlantos ekipai švęsti pergalę.

„Heat“: Hassanas Whiteside‘as 23 (14 atk. kam.), Dwyane‘as Wade‘as 21, Goranas Dragičius 19, Chrisas Boshas 9 (14 atk. kam.).

„Hawks“: Jeffas Teague 26 (9 rez. perd.), Alas Horfordas 17 (13 atk. kam.), Paulas Millsapas 12, Kentas Bazemore‘as 10, Kyle‘as Korveris 9.