Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jordanas Clarksonas pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą, tačiau pirmajai Los Andželo „Lakers“ (0-4) pergalei to buvo maža.

Byrono Scotto auklėtiniai namuose 109:120 (36:20, 21:20, 26:33, 26:27) nusileido Denverio „Nuggets“ (2-2) krepšininkams.

Svečiai iniciatyvą į savo rankas perėmė trečiajame kėlinyje, kai pelnydami 15 taškų per mažiau nei penkias minutes 6 taškų deficitą pavertė 10 taškų pranašumu – 91:81.

Paskutiniajame kėlinyje „Nuggets“ neatleido vadelių, o „Lakers“ dėl pergalės pakovoti jau nebepadėjo ir po krepšiais tris kėlinius dominavusio Kenetho Fariedo pristabdymas.

Vėl nesublizgėjo Los Andželo ekipos veteranas Kobe Bryantas, kuris per 29 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/3 baudos).

Šių metų NBA naujokų biržoje atitinkamai antruoju ir septintuoju šaukimu pasirinktų įžaidėjų dvikovą laimėjo pastarasis. Emmanuelis Mudiay pelnė 12, o D'Angelo Russelas – 7 taškus.

„Lakers“: Jordanas Clarksonas 30, Lou Williamsas 24, Julius Randle‘as 16, Kobe Bryantas 11.

„Nuggets“: Kenethas Fariedas 28 (15 atk. kam.), Danilo Gallinari 21 (8 atk. kam.), J.J. Hicksonas 17.

Atrinkti (0) Visi (7)
;DDDDDDD
Jordan Clarkson savanaudis jam ;DDDDDDD eik nx asile jobanas per sikna daromas ;DDDDDDD
2015-11-05
Nieko naujo pas LAL.Vėl matyt pretenduos į vieną iš pirmų penkių pickų kitąmet.

--
2015-11-04
edga888Lakers nieko nepasikeitė nuo praito sezono, nors ir sudėtis geresnė.. O tai reiškia, kad treneris nedirbą tinkamai. Su tokia sudėtimi tikrai galima prasimušt į PO.. O čia jau 0-4...Nesuprantu ko Lakers vadovai laukia, reikia purtyti jau trenerio kėdę ir labai greitai.Žiūrėjau šias rungtynes, Lakers komandoje nėra žaidimo visiškai, visi žaidžia pavieniui, bėga trina kamuolį metą neparuoštus metimus.. Gynyboje visiški nuliai, niekas net nesistengia gintis ar rankos iškelti.. Čia ir matosi trenerio bėdos.. Mest lauk tą trenerį ir samdyti rimtesnį, kuris bent gynybą nusimano.

Spangale tu spangale... Vakaruose jei bus ne paskutiniai, tai galima sezoną sėkmingu vadinti. Top 3 nuo galo vakaruose. Va kokia yra realybė ir ji buvo aiški prieš sezoną, tik tau ir kitiems Lakers fanams gali atrodyti kitaip. Apsišarvuok kantrybe, žmogau ;)
2015-11-04

kiek tu gali pjaut gryba cia komentuodamas? vos ne kasdien kazkokiu nesamoniu prirasai. Lakers i PO? :D nu tai parasyk 7 silpnesnes komandas vakaruose. ok, tarkim ant popieriaus silpnesni Nuggets, Blazers, Wolves, Suns, Jazz... kas dar? visos likusios ziurint i potenciala yra pajegesnes, o net ir mano isvardintos zaidzia brandesni kasi uz Lakers. tai apie kokius PO tu cia sapalioji? :)
2015-11-04
Kodėl Nancy JR neleidžia žaisti nesuprantu.. Gi per pasirengima visai gerai lošė..
2015-11-04
-1
900
Greggas Popovichius tokios sudėties iki PO nenuvestų. Būkim biedni, bet teisingi. Louis Williams, Nick Young, Jordan Clarkson savanaudžiai, Kobe jau keli metai kaip oriai turėjo būt baigęs karjerą, Hibberto geriausi metai jau praeity. Russellas labai pasyvus ir neatrodo, kad jam kas nors gausis, kai tokia savanaudiška aplinka supa. Vienintelis Julius Randle turi solidaus žaidėjo potencialo.
2015-11-04
Lakers nieko nepasikeitė nuo praito sezono, nors ir sudėtis geresnė.. O tai reiškia, kad treneris nedirbą tinkamai. Su tokia sudėtimi tikrai galima prasimušt į PO.. O čia jau 0-4...

Nesuprantu ko Lakers vadovai laukia, reikia purtyti jau trenerio kėdę ir labai greitai.

Žiūrėjau šias rungtynes, Lakers komandoje nėra žaidimo visiškai, visi žaidžia pavieniui, bėga trina kamuolį metą neparuoštus metimus.. Gynyboje visiški nuliai, niekas net nesistengia gintis ar rankos iškelti.. Čia ir matosi trenerio bėdos.. Mest lauk tą trenerį ir samdyti rimtesnį, kuris bent gynybą nusimano.