Nuotr. Tomas Gaubys

Antrąją pergalę Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionate iškovojo Marijampolės „Sūduva“, kuri namuose nepasigailėjo viešnių iš Baltarusijos „Horizont-RCOR“ ir įveikė jas 89:57 (27:7, 26:14, 18:24, 18:12).

Marijampolietės baltarusėms iš karto parodė, jog juokauti nebus leista bei startavo rezultatu 19:2, ir pastatė stiprius pamatus pergalei pasiekti.

Po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis – 53:21.

Po didžiosios pertraukos „Horizont-RCOR“ komanda dar mėgino kibti į atlapus „Sūduvai“ bei surengė spurtą 17:2.

Visgi, marijampolietės stabilizavo padėtį, o ketvirtajame kėlinyje daugiau rungtyniauti galėjo jaunosios „Sūduvos“ žaidėjos.

„Sūduva“: Laura Svarytė 17 taškų (20 atk. kam.), Sandra Baliutavičiūtė 17 (9 atk. kam.), Greta Tamašauskaitė 11, Andra Gabalytė ir Ieva Kazlauskaitė po 10.

„Horizont-RCOR“: Gabija Šylovič 16, Miriam Uro-Nilie 14, Darija Lipinskaja 13.

ant vaiku komandos issiliejo su milijonu klaidu :)