Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Prienų-Birštono „Vytautas“ (4-0) pratęsė pergalių seriją Baltijos krepšinio lygoje (Triobet BBL). Tiesa, Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje į Estiją turėjo nemažai vargo.

Lietuvos klubas 102:96 (28:21, 30:21, 28:23, 17:30) palaužė be pergalių likusius B grupės autsaiderius Talino TTU (0-5) krepšininkus.

Paskutiniajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes estų deficitas buvo minimalus (89:90), o vos 2 taškai skyrė komandas iki finalinės sirenos likus kiek mažiau nei 2 minutėms – 94:96.

Vis tik „Vytauto“ krepšininkai lemiamu metu susiėmė ir spurtavę 6:0 bei paskutinę minutę atitrūkę 102:94 nebepaliko varžovams laiko jų prisivyti.

TTU: Kiuras Akenpargas 32, Kristjanas Kitsingas 24, Raitas-Riivo Laane‘as 14 (10 rez. perd.)

„Vytautas“: Gytis Sirutavičius 28, Laimonas Kisielius 23, Šarūnas Vasiliauskas 18, Vytautas Šulskis 12 (8 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 9.