Nuotr.: Euroleague Basketball
Nuotr. Euroleague Basketball

Nelengvą pergalę Eurolygos D grupėje iškovojo Bambergo „Brose Baskets“ (2-2) klubas. Vokietijos ekipa savų sirgalių akivaizdoje 77:66 (23:22, 19:13, 9:22, 26:9) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (1-3) klubą.

Daniel  Theis
PTS 16 | REB 7 | ST 1 | BS 1
Guy Goodeso auklėtiniai į priekį išsiveržį tik po ilgosios pertraukos – Trevoras Mbakwe pelnė dvitaškį ir jo atstovaujama komanda įgijo minimalų pranašumą (47:46). Negana to, kėlinio pabaigoje „Maccabi“ krepšininkai pelnė 5 taškus iš eilės ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo šešių taškų pranašumą (57:51).

Nepaisant šio smūgio, Bambergo ekipa ginklų nesudėjo – pirmųjų šešių ketvirtojo kėlinio minučių atkarpą aikštelės šeimininkai laimėjo 14:2 ir įgijo 6 taškų persvarą (65:59).

Neilgai trukus „Brose Baskets“ ekipa ją padidino iki dviženklio skaičiaus, o priešnuodžių varžovų puolimui neradusi „Maccabi“ buvo priversta kapituliuoti.

„Brose Baskets“: Danielis Theisas 17, Bradley Wanamakeris 16, Janis Strelniekas ir Nikos Zisis po 10.

„Maccabi“: Devinas Smithas 19, Brianas Randle'as 11, Tayloras Rochestie 10, Arinze Onuaku 6.