Nuotr.: LaPresse – Scanpix
Nuotr. LaPresse – Scanpix

Vassilis Spanoulis sužaidė geriausias šio sezono Eurolygos rungtynes, o jo atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (3-1) į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę. Graikijos čempionai namuose 75:49 (16:17, 12:12, 23:12, 24:7) nugalėjo stipriausią Prancūzijos komandą Limožo CSP.

Pirmojoje mačo dalyje kova virė taškas į tašką, tačiau po ilgosios pertraukos „Olympiakos“ surengė spurtą 16:7 ir įgijo apčiuopiamą pranašumą (44:36).

Graikai apsukų nemažino ir ketvirtajame kėlinyje, kuomet ketvirčio viduryje skirtumas tapo triuškinantis (72:46.)

Spanoulis šiose rungtynėse per 29 minutes pelnė 10 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Tai yra jo asmeninis rekordas. Pastarąjį kartą gynėjas 10 kartų sėkmingai asistavęs buvo šių metų kovo 13 dieną, rungtynėse su Stambulo „Fenerbahce Ulker“ ekipa.

Graikams pergalę garantavo puikus pataikymas iš dviejų taškų zonos (53 proc.), kuomet CSP metė viso labo 29 proc. taiklumu.

„Olympiakos“ pastarąjį kartą tokią gniuždančią gynybą buvo pademonstravusi praėjusio sezono Graikijos čempionato ketvirtfinalyje, kuomet namuose sutriuškino Amaliados „Koroivos“ krepšininkus 91:52.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 15, Patricas Youngas 13 (10 atk. kam.), D.J. Strawberry 12, Vassilis Spanoulis (10 rez. perd.) ir Evangelos Mantzaris po 10.

CSP: Randy Culpepperis 10, Frejus Zerbo 9, Ali Traore 8.