Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Derrickas Rose‘as prisiminė geriausius savo laikus, o po traumos atsigaunančio įžaidėjo vedama Čikagos „Bulls“ (4-2) komanda iškovojo pergalę.

Fredo Hoibergo auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 104:98 (25:28, 32:22, 19:23, 28:25) įveikė Oklahomos „Thunder“ (3-3) krepšininkus.

Iki susitikimo pabaigos likus 3 minutėms rezultatas buvo lygus 94:94, tačiau dešimt taškų iš eilės pelnęs Rose'as leido šeimininkams prieš prasidedant paskutinei minutei pirmauti 102:96.

Iš viso atakų organizatorius surinko 29 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o Oklahomos ekipa nepaisant Kevino Duranto ir arti trigubo dublio buvusio Russello Westbrooko pastangų turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

Jimmy Butleris per pirmuosius du kėlinius pelnė 21 tašką, o Čikagos komanda po jų pirmavo 57:50. „Bulls“ nė karto nepirmavo didesniu nei 10 taškų skirtirtumu, o tai leido varžovams nesunkiai juos pasivyti lemiamame ketvirtyje.

„Bulls“: Derrickas Rose‘as 29 (7 rez. perd.), Jimmy Butleris 26, Pau Gasolis 11 (10 atk. kam.), Dougas McDermottas, Aaronas Brooksas ir Taj Gibsonas po 9.

„Thunder“:Kevinas Durantas 33, Russellas Westbrookas 20 (10 rez. perd., 8 atk. kam.), Serge‘as Ibaka 17, Enesas Kanteris 11, Stevenas Adamsas 6.

Atrinkti (0) Visi (7)
0 gynybos
nu jo rugtynes be gynybos kiauri visai OKC... ant galo isvis kanteris pries rose paliekamas :D nu cia bet kuris vidutinis nba kasioras tokius metimus laisvus kaip rose pataikytu..
2015-11-06
Puiki Bulls pergalė.Verta paminėti,kad Rose'ui puikiai talkino ir Butleris.Po biškį tikėkimės Bulls įsivažiuos.

--
2015-11-06
900Mano nuomone ant blogų pamatų OKC pastatyta ir neišnaudojamas nei Duranto, nei Russello pilnas potencialas. Per daug ant dviejų žaidėjų viskas pastatyta ir jeigu vienas nesužaidžia, ir neturi visiškai suolo, šitaip gaunasi. Reikia pasilikti vieną iš jų ir stiprint SG ir suolą.

Nereikia parduot nei vieno. Turi jie gera suola, ir SG pozicijoj vien nuo suolo kyla Waiters ir Morrow, dar ir Singler gali zaist. Tiesiog ten kiti negauna pasireikst, kai tie 3 metikai per rungtynes ismeta 5 kartus kartu sudejus tai nereik tiketis kad jie pades komandai.
2015-11-06
900
2015-11-06
Ha
1:46 video - klaida turejo but
2015-11-06
Tiesa sakant nestikejau, kad laimes pries Okc, bet saunuoliai :) Nors KD vos neatime pergales, tikrai nesijaucia, kad po traumos gryzes.
2015-11-06
-1
Westbrook atrode pervarges ir visiskas nulis gynyboje. Nesugebejo suzaisti dvi rungtynes is eiles.