Nuotr.: Tomas Brazauskas
Nuotr. Tomas Brazauskas

„Mažeikiai (9-1) patyrė pirmąjį pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Pirmenybių lyderiai namuose 68:75 (10:25, 22:11, 13:21, 23:18) nusileido „Telšiams“ (7-3).

Tomo Domarko ir Lauryno Kaveckio tandemo vedami RKL čempionai galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmajame kėlinyje pirmavo net 25:7.

Antrajame kėlinyje „Mažeikiai“ sugebėjo prisivyti 32:36, tačiau po ilgosios pertraukos telšiškiai vėl paėmė iniciatyvą į savo rankas ir trečiajame kėlinyje atitrūko 57:42.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar kartą kilo iš pelenų ir prisivijo 58:61, tačiau paskutinėmis minutėmis sėkmė lydėjo „Telšius“, kurie neleido varžovams persverti rezultato bei pasiekė sunkią pergalę.

„Mažeikiai“: Šarūnas Vingelis 18 (8 atk. kam.), Arvydas Gydra 16, Darius Pakamanis 8.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis ir Tomas Domarkas po 20, Mindaugas Norkus 12 (7 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (18)
idomiai
zaisdami su telsiais mazeikiai imete tik is baudos aiksteles arba is tritaskio, o tarp baudos aiksteles ir tritaskio is vis temete 4 ar 5 k, ir ne vieno neimete...
2015-11-07
zemaitis
telše yr keiti
2015-11-07
+1
mzk
ahatie apgailetini pasiteisinimai nekrito, laimejo stipresne komanda telšiai.O lkl mazeikiai ar bent laimejo pies dzukija

Pūsk iš čia dzūkas
2015-11-07
aha
2015-11-07
+1
as
Lazybininkai jus lazybininkai, jei bent krepsini suprantat kazkiek ir matet varzybas, tai Telsiai labai neblogai atrode, o Mazeikiuose niekad nebuvo jokiu statymu ir nebus, gerbiam mes kiekvienas varzybas ir kiekviena varzova, Telsiai geriau atrode tikrai.

--
2015-11-06
Sd
Yra toks dalykas kaip lažybų punktai. Už Telšius pastačius 100 eurų galėjai pasiimti 600. Algų nemoka, tai tenka tokių būdu užsidirbti. Aišku tai nėra profesionalu, bet.....

--
2015-11-06
tai
Snd zalgiris pralose barselonai ,nes nepakrito, ezerunas su rasais irgi daugiau pralosineja,nes nepakrenta;)
2015-11-06
joo
kas čia rašė jau laikas telšiams būt lkl? :D Jūs bent Dzūkija paimtumėt, bent kartą per sezoną? Viskas su rungtynėm gerai, tiesiog išvis nepakrito, o apie teisėjavimą tai patylėsiu. Viskas gerai, reikia prisigrūdint prie vieno kito pralaimėjimo, kad vėliau nebūtų dar skaudžiau. Šaunu kad Žemaitija lyderiauja NKL'e