Nuotr.: Instagram
Nuotr. Instagram

Į Belgrado „Kombank“ areną susirinkusiai 16203 sirgalių miniai jų palaikoma „Crvena Zvezda“ (1-3) komanda šventės nesukūrė.

Serbai be didesnio pasipriešinimo 60:74 (19:25, 12:20, 11:14, 18:15) pralaimėjo Stambulo „Fenerbahce“ (3-1) krepšininkams.

Visas rungtynes pirmavę turkai jau pirmosiomis minutėmis turėjo įspūdingą persvarą 15:2. Antrajame ketvirtyje šeimininkai buvo prisiviję 21:25, tačiau tai buvo paskutinis jų atodūsis.

Svečiai dar iki ilgosios pertraukos įgijo triuškinantį pranašumą (45:29), kuris trečiojo kėlinio metu dar labiau išaugo – 59:40.

Ketvirtajame kėlinyje serbai laimėjo atkarpą 11:3 ir paskutinėmis minutėmis priartėjo 57:68, tačiau grėsmės Stambulo komandai tai jau nebesukėlė.

„Crvena Zvezda“: Vladimiras Štimacas 13 (7 atk. kam.), Ryanas Thompsonas ir Maikas Zirbesas po 10.

„Fenerbahce“: Pero Antičius 14 (7 atk. kam.), Ekpe Udoh 12, Bobby Dixonas ir Janas Vesely po 11.