Nuotr.: LaPresse – Scanpix
Nuotr. LaPresse – Scanpix

Malagos „Unicaja“ (4-0) ir toliau nepralaimi Eurolygoje. Mindaugo Kuzminsko atstovaujama ekipa namuose 80:62 (20:16, 16:21, 24:7, 20:18) nušlavė Sasario „Dinamo“ (0-4).

Kuzminskas per 21 minutę prie pergalės prisidėjo 8 taškais, kuriuos visus pelnė dar pirmajame ketvirtyje. Puolėjas taip pat atkovojo 6 kamuolius bei po dukart suklydo ir prasižengė.

Pirmoje mačo pusėje svečiai iš Italijos kibo šeimininkams į atlapus ir žaidė su jais taškas į tašką – antrojo kėlinio pabaigoje jie netgi pirmavo 37:31.

Po ilgosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. Fantastišką spurtą 24:0 surengusi Andalūzijos ekipa pabėgo į priekį 55:37 ir padėjo pamatus pergalei.

Kovą dėl atšokusių kamuolių net 43:22 laimėję ispanai ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo dar ir 9:1 bei pirmaudami 69:48 galutinai privertė varžovus susitaikyti su nesėkme.

„Unicaja“: Richardas Hendrixas 19, Willas Thomsasas 14 (8 atk. kam.), Edwinas Jacksonas 11.

„Dinamo“: Marquezas Haynesas 18, Rokas Stipčevičius 12, Joe Alexanderis 9 (8 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (3)
Jus durneliai atsimerkit niekas jo to laiko neriboja tiesiog cia to plazos tokia taktika pasiziurekit i zaideju laika ilgiausiai zaide hendrixas 22:41 min nors zaide labai gerai 19 pts ir taip kiekvienose rungtynese