Anthony Davisas neleistinai stabdo Jeffą Teague Nuotr.: AP – Scanpix

22 taškus pelnęs Kyle‘as Korveris neprametė nė vieno metimo, o Atlantos „Hawks“ (6-1) pratęsė pergalių seriją iki šešerių laimėtų rungtynių.

Mike‘o Budenhlozerio auklėtiniai svečiuose 121:115 (26:28, 32:19, 31:32, 32:36) be pergalių paliko Anthony Daviso vedamus Naujojo Orleano „Pelicans“ (0-5) krepšininkus.

Davisas pelnė net 43 taškus (13/22 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 14/16 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 4 kamuolius, blokavo 3 metimus bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

43 taškai – Naujojo Orleano komandos lyderio karjeros rezultatyvumo rekordas, kurį jis pakartoja jau trečią kartą. Vis tik šį kartą šeimininkams tokio pasirodymo nebuvo gana.

Antrajame kėlinyje paleidę varžovus į priekį „Pelicans“ krepšininkai paskutiniajame ketvirtyje panaikino 17 taškų deficitą ir išlygino rezultatą 108:108.

Tuomet Korverio ir Jeffo Teague dėka „Hawks“ spurtavo 7:0. Atitrūkę 115:108 svečiai iniciatyvos iš savo rankų jau nebeišleido bei šventė pergalę.

„Puikiai pasirodėme puolime. Pats nekaip pradėjau sezoną, todėl tikiuosi, jog šiose rungtynėse įvyko mano persilaužimas“, – sakė visus savo 4 dvitaškius, 4 tritaškius ir 2 baudų metimus realizavęs Korveris.

„Pelicans“: Anthony Davisas 43 (10 atk. kam.), Ericas Gordonas 22, Luke‘as Babbittas 13, Ryanas Andersonas 10.

„Hawks“: Kyle‘as Korveris ir Paulas Millsapas (12 atk. kam.) po 22, Jeffas Teague 19, Dennisas Schroderis 15, Alas Horfordas 14.

Atrinkti (0) Visi (2)
suklydo kad pakeitė trenerį, nes šito taktika per prievarta žaist per Davisa. aišku turės antakis įspūdingus statsus, bet komandos rezultatai bus tragiški