Vilniaus TEO krepšininkės atsitiesė po netikėtai pralaimėtų antrųjų Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos rungtynių. Trečiadienį namie čempionių titulą ginančios vilnietės 89:45 (18:10, 22:8, 24:9, 25:18) sutriuškino Marijampolės „Arvi“.

Balandžio 4 dieną Marijampolėje vykusį mačą 63:62 laimėjo „Arvi“ ir atstatė pusiausvyrą LMKL finalo serijoje. Vis dėlto po šio vakaro pergalės TEO serijoje iki 3 pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Antrąjį kėlinį laimėjusios 14 taškų skirtumu, šeimininkės įpusėjus mačui turėjo solidų 22 taškų pranašumą, kurį po didžiosios pertraukos tik padidino. „Arvi“ šįkart nerado priešnuodžių TEO lyderėms.

TEO: Kathryn Douglas 21 (9 atk. kam.), Eglė Šulčiūtė 19 (11 atk. kam), Jurgita Štreimikytė Virbickienė 16, Sandra Valužytė 12, Gintarė Petronytė 7.

„Arvi“: Diana Razmaitė 12, Willnett Crockett 10, Laima Rickevičiūtė 8, Julija Karavajeva 6.

Ketvirtasis serijos mačas, kuris TEO pergalės atveju šį sezoną būtų paskutinis, vyks ketvirtadienį (04.19) Marijampolėje.

Atrinkti (0) Visi (2)
arvi didziausia keliu metu pergale, kad pavyko nors karta iveikt telekomininkes...