Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Lengvą pergalę NKL pirmenybėse iškovojo Joniškio „Delikatesas“ (4-6), kuris namuose 91:36 (17:14, 15:10, 19:3, 40:9) sutriuškino Panevėžio „Lietkabelį-2“ (2-9) krepšininkus.

36 komandos pelnyti taškai – prasčiausias NKL rezultatas lygos istorijoje. Iki šiol per 10 lygos gyvavimo metų mažiausiai taškų buvo pelniusi Kauno „Jazz“ ekipa. Ji 2012 metais į „Žalgirio“ dublerių krepšį įmetė 40 taškų.

Panevėžiečiai varžovams priešinosi du kėlinius, po kurių turėjo 8 taškų deficitą (24:32). Po ilgosios pertraukos jie pelnė vos 12 taškų, o antrąją mačo dalį pralaimėjo didžiuliu skirtumu – 12:59.

„Lietkabelio-2“ komanda pataikė vos 13 metimų iš 59 (22 proc.). Tikslą pasiekė 11 dvitaškių iš 30 bei 2 tritaškiai iš 29 (7 proc.). Sėkmingiausiai panevėžiečiams sekėsi mesti baudas – jie pataikė 8 metimus iš 10 bandymu.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 18 (8 atk. kam.), Augustas Pampikas (7 atk. kam.) ir Rokas Čepanonis (7 atk. kam.) po 16, Darius Griškėnas 12, Paulius Malašauskas 11.

„Lietkabelis-2“: Tomas Rimša 12, Gediminas Žalalis 8 (7 atk. kam.), Tadas Mincė 5.