Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Minesotos „Timberwolves“ (3-2) išjungė iš žaidimo „Bulls“ (4-3) lyderius ir svečiuose per pratęsimą 102:93 (30:28, 28:29, 18:20, 17:16, 9:0) patiesė Čikagos klubo krepšininkus.

Nemanja  Bjelica
PTS 17 | REB 11 | AS 5 | ST 1 | BS 1
Papildomo laiko Minesotos klubo pergalei būtų ir neprireikę, jei ne „Bulls“ veterano Pau Gasolio pastangos. Rungtynių pabaigoje po sėkmingų Andrew Wigginso ir Tayshauno Prince'o išpuolių svečiai įgijo nežymų pranašumą (93:91).

Tačiau iki rungtynių pabaigos likus 21 sekundei ispanas pataikė dvitaškį, po kurio pagrindinis rungtynių laikas nugalėtojo neišaiškino.

Pratęsime prasidėjo aikštelės šeimininkų agonija – vienas po kito sekė netaiklūs Nikolos Mirotičiaus, Dericko Rose'o, Jimmy Butlerio bei Gasolio metimai. „Bulls“ ekipa per pratęsimą taip ir nesugebėjo pasižymėti, o tuo pasinaudojęs „Timberwolves“ klubas šventė pergalę.

„Mes tiesiog buvome alkani, – po rungtynių sakė Minesotos ekipą į pergalę atvedęs Wigginsas, – Mes norėjome pergalės, buvome alkani, o pratęsime išlikome agresyvūs“.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 31, Karlas-Anthony Townsas (13 atk. kam.) ir Nemanja Bjelica po 17, Tayshaunas Prince‘as ir Zachas LaVine‘as po 8.

„Bulls“: Pau Gasolis 21 (14 atk. kam.), Tony Snellas 14, Dougas McDermottas, Derrickas Rose‘as ir Jimmy Butleris po 11, Aaronas Brooksas 10.

Wigginso pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (6)
Apatiniam daunui
Asilene atsidaryk nba puslapy susrask Bulls varzybas siandienos ir ateik paverkt vel cia.
2015-11-08
?
Kad Snell starte losia visad daune tu.. pasidomek pries rasydamas asile
2015-11-08
+2
jei viena rytu favoriciu namie nesugeba imest per pratesima ne tasko vieniem is vakaru autsaideriu, tai tikrai su puolimu kazkas ne taip. prisiminus dar triuskinama pralaimejima Hornets, buliam yra apie ka pagalvot.
2015-11-08
-2
:D
Jauno, atletisko centro, kuris galetu dintis ir atkovot kamuolius. Antra pagaliau ispirt Rose ir pakeist jy patikimu yzaideju. Stiprint SF pozicija, nes dabar McDermottas starte losia, tikrai ne jam pries visokius Lebronus, KD, Melo ir kitus zaist. Sustiprint suola, nes kolkas Noah gal vienintelis kuris duoda naudos. Gibsonas, Moore, Snell, Brooks tas naujokas aukstaugis, nu sudo jie verti.