Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkams paskutinę NBA reguliariojo sezono dieną pavyko pakilti trimis laipteliais aukštyn. Žydrūno Ilgausko ekipa praėjusią naktį namie 109:96 (31:22, 23:29, 25:21, 30:24) įveikė Milvokio „Bucks“, o pralaimėjimą patyrus Čikagos „Bulls“ komandai Ilgausko klubas pakilo į antrąją poziciją.

Per rungtynes tarp „Cavaliers“ ir „Bucks“ komandų Klivlendo krepšininkai kartu su keliolika tūkstančių žiūrovų viena akimi arenoje ir stebėjo mačą tarp „Bulls“ ir Naujojo Džersio „Nets“ ekipų, kurį laimėjo Naujojo Džersio krepšininkai. Maža to, kad „Cavaliers“ pakilo į antrąją poziciją, jau pirmajame atkrintamųjų varžybų etape Ilgausko ekipa sutiks silpną varžovą.

„Cavaliers“ komanda išvengė NBA čempionų titulą ginančios Majamio „Heat“ ekipos, su kuria dabar kausis „Bulls“ komanda. Pirmajame atkrintamjų varžybų etape Klivlendo krepšininkai žais su Vašingtono „Wizards“, kuri pastaruoju metu skęsta pralaimėjimų liūne, kai traumas patyrė du starto penketuko krepšininkai.

„Man nesvarbu, žaisime su viena ar kita komanda, – po mačo varžovų nesureikšmino „Cavaliers“ treneris Mike‘as Brownas. – Man šiuo metų laiku visos komandos yra pavojingos“.

Reguliarųjį sezoną „Cavaliers“ baigė laimėjusi 50 mačų ir patyrusi 32 nesėkmes. „Bulls“ komanda iškovojo viena pergale mažiau, tačiau Rytų konferencijoje užėmė tik penktąją poziciją.

Nuo „Bucks“ ekipos šeimininkai atitrūko antroje dvikovos pusėje. Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti pusantros minutės Milvokio komanda priartėjo iki 2 taškų skirtumu – 72:74. Tačiau tuomet kėlinį „Cavaliers“ žaidėjai baigė pelnę 5 taškus be atsako, o antrą ketvirtį pradėjo dar 8 „sausais“ taškais ir Klivlendo komanda atitrūko nepavejamai – 85:72.

Prie pergalės Žydrūnas Ilgauskas prisidėjo 10 taškų (3/7 dvitaškių, 4/4 baudų). Vidurio puolėjas aikštėje praleido 17 minučių, per kurias taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir 4 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 24 (9 rez. perd.), Aleksandras Pavlovičius 21, Donyellas Marshallas 14, Larry Hughesas 13, Žydrūnas Ilgauskas 10, Andersonas Varejao 9 (12 atk. kam.).

„Bucks“: Earlas Boykinsas 28, Rubenas Pattersonas 19, Charlie Bellas 12, Maurice’as Williamsas 11, Ersanas Ilyasova 10.

ilgas stabylei ,savo vidurki sumete :)
2007-04-19
-1
Labai džiaugiuos, kad viskas taip susiklostė. Prieš HEAT būtų buvę labai sunku ir sunku pasakyt kaip serija būtų pasibaigus.
2007-04-19
+2
Tai lietuviska komanda jau garantuotai bus tarp 8 stipriausiu nba komandu.
2007-04-19
Boykinas tai pavare :D
2007-04-19
+1
Klivlendo „Cavaliers“--Vašingtono „Wizards“(nusimato gera kova....bet Wizards be areno ir butlerio labai silpna...)
2007-04-19
cool, jega nelabai tikejausi ,bet apie buliu reza nieko nerasot (as buvau nba.com isitikinau tikrai buliai pralaimejo New Jersey nets )