Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

LeBronas Jamesas pagerino du karjeros rodiklius, o jo vedama Klivlando „Cavaliers“ (6-1) komanda pratęsė pergalingą žygį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Davido Blatto auklėtiniai sekmadienio rungtynėse savoje aikštėje 101:97 (24:22, 23:20, 27:31, 27:24) tik po atkaklios kovos įveikė Indianos „Pacers“ (3-4) ir pasiekė šeštąją pergalę iš eilės.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Richardo Jeffersono dvitaškio ir Kevino Love'o dėjimo „Cavaliers“ pirmavo devynių taškų persvara (86:77).

Kevin  Love
PTS 22 | REB 19 | AS 2 | BS 3 | EFF 32
Tačiau tada svečiai spurtavo 13:2 ir ketvirčiui įpusėjus persvėrė rezultatą savo naudai (90:88).

Tuomet iniciatyvos ėmėsi „Cavaliers“ superžvaigždė Jamesas, kuris surinkęs penkis taškus paeiliui inicijavo šeimininkų atsakymą 7:0 bei prasidėjus paskutinei minutei Blatto kariauna jautėsi saugiai (95:90).

Likus žaisti 18,7 sekundės, Paulas George'as pataikė iš toli ir priartino „Pacers“ prie varžovų per vieną metimą (95:97).

Visgi lemiamu momentu „Cavaliers“ krepšininkai nesutriko – priešininkų spaudimą įveikusios Klivlandos komandos ataką Love'as užbaigė dėjimu iš viršaus, Jamesas po to realizavo baudų metimus ir įtvirtino pergalę (101:97).

10 metimų „iš žaidimo“ per šias rungtynes pataikęs Jamesas daugiausiai metimų pataikiusių visų laikų NBA krepšininkų sąraše pakilo į 24-ąją vietą, iš jos išstumdamas Jerry Westą (9,016 metimai). Jameso karjeroje šiuo metu – 9,019 pataikytų metimų.

Taip pat keturissyk naudingiausias NBA žaidėjas peržengė ir 36 tūkstančių sužaistų minučių ribą.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 29, Kevinas Love'as 22 (19 atk. kam), Tristanas Thompsonas 16 (8 atk. kam.), Maurice'as Williamsas 10.

„Pacers“: Paulas George'as 32 (11 atk. kam.), Monta Ellisas 25, George'as Hillas 14.