Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jonas Valančiūnas pirmoje rungtynių pusėje pelnė 16 taškų, o jo atstovaujama Totonto „Raptors“ (5-2) ekipa iki ilgosios pertraukos Majamyje rungtyniavo užtikrintai.

Hassan  Whiteside
PTS 20 | REB 11 | ST 1 | BS 6
Vis tik po pertraukos sugrįžę Dwane'o Casey auklėtiniai savojo žaidimo neberado ir 76:96 (24:22, 23:22, 16:30, 13:22) nusileido Majamio „Heat“ (4-3) krepšininkams.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos aikštelėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (8/12 dvit., 1/2 baud. met.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius bei kartą prasižengė.

Pirmoje rungtynių pusėje varžovų baudos aikštelėje šeimininkavęs Valančiūnas pradėjo strigti po pertraukos – utenškis vienintelį tašką antroje rungtynių dalyje pelnė jau tik ketvirtajame kėlinyje pataikytu baudos metimu.

Trečią ketvirtį svečiai pralaimėjo 16:30 ir atsiliko dviženkliu skirtumu. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Toronto klubas dar buvo sumažinęs savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus, tačiau tuomet „Heat“ ekipa pelnė aštuonis taškus be jokio atsako ir galutinai palaužė varžovus (84:67)

„Jie prigavo mus gynyboje, – po rungtynių kalbėjo „Raptors“ strategas. – Jų agresyvus žaidimas trečiajame kėlinyje nulėmė rungtynes.“

„Heat“: Chrisas Boshas 23, Hassanas Whiteside'as 20 (11 atk. kam., 6 blk.), Dwyane'as Wade'as 12, Tyleris Johnsonas 10.

„Raptors“: Jonas Valančiūnas 17, DeMaras DeRozanas 16, Kyle'as Lowry 15, Luisas Scola ir Jamesas Johnsonas po 7.

Jono Valančiūno žaidimo epizodai:

Atrinkti (0) Visi (14)
Tiesiog Lowry su DD matyt negalėjo susitaikyt su tuo,jog Jonas taip gerai žaidžia,tai nutarė visai jį ignoruoti.Dar kartą galima pakartoti-senieji Raptoriai grįžta,kai kiekvienas žaidžia tik sau,pradedant nuo DD ir Lowry.

--
2015-11-09
P.S. Lowry karjeros asistu rekordas 18, taip kad tavo "vos" irgi cia netinka bandymas uzstumt :)
2015-11-09
JioPaziurejau super staru pataikyma Raptoriu jega -Lowry- 4-16, troicai 2-8, Derozanas-4-16, troicai 0-3, 6 klaidos, Zverys, visu kitu pataikymas norma bet ka sitie isdarineja, beto kas mate varzybas kaip su ginyba situ dvieju kazka bande daryt ar vel imitavo ginyba tik. Na Lowry 8 asistai cia turbot vos ne karieros rekordas :)

Lowry 4-8 dvitaskiai, 2-8 tritaskiai o Derozan 5-11 dvitaskiai ir 0-3 tritaskiai. taip kad neperdek ko nera. Ten kur FGM-A grafoj nba puslapyje rasosi visi metimai is zaidimo.
2015-11-09
Jonas zaide gerai tik pirmoj rungtyniu pusej. Antroj pacioj pradzioj Whiteside pradejo uztikrintai, o Jonas nesustvarke ginyboj. Aisku kamuolio galejo duot savanaudziai, bet ir pats Jonas kaltas. Ir kada jis prades zaist agresyviai? Nu negaliu ziuret kai Whiteside sokineja del kiekvieno kamuolio, nusima po varzovu krepsiu, o Jonas stovi rankas iskeles ir laukia kasko...
2015-11-09
ką čia peza Raptorsų treneris?
Ką čia peza Raptorsų treneris? , kad „Jie prigavo mus gynyboje" ;)))

Kad jau kelintose rungtynėse gynyboje Raptorsų mažiukai nespėja sugaudyti varžovų pg-sg-sf , čia jau akmenėlis visų pirma į trenerio daržą - arba blogas planas, arba neužlaužia savo "žvaigždžių" paprakaituoti gynyboje... (arba ir tai, ir tai ;))

Šiąnakt matosi, kad Raptorsų mažiai prieš Majamio žvaigždyną (Wade; Dragic; Luol Deng) sužaidė dar visai pakenčiamai, bet prieš Majamio ATSARGINIUS (Chalmers; Tyler Johnson; Winslow) - visiška skylė... ... !!! Kas per nesąmonė???
2015-11-09
Atkreipkite dėmesį į JV žaidimą. Visi metimai skirtingi, tai parodo platų puolimo arsenalą. Džiugu