Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Reggie Jacksonas pelnė 40 taškų, Andre Drummondas įmetė 29 taškus ir atkovojo 27 kamuolius, o tokių monstriškų pasirodymų dėka Detroito „Pistons“ (5-1) ekipa svečiuose 120:103 (23:32, 24:25, 32:35, 41:11) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (4-3) komandos pasipriešinimą.

Andre  Drummond
PTS 29 | REB 27 | ST 2 | BS 3
Svečių pergalę lėmė įspūdingai sužaistas ketvirtasis kėlinys. Didžiąją rungtynių dalį besivejančiųjų vaidmeniu privalėję tenkintis „Pistons“ krepšininkai ketvirtojo kėlinio viduryje laimėjo atkarpą 19:4 ir išlygino rezultatą (98:98).

Lyg to būtų maža, Jacksono ir Drummondo vedami svečiai netrukus surengė dar vieną spurtą 15:0 ir atitrūko nebepavejamai (113:98).

„Blazers“ niekaip nepajėgė sustabdyti pastarojo Detroito ekipos tandemo. Jacksonas per 34 minutes pelnė 40 taškų (12/23 dvit., 3/3 trit., 7/8 baud. met.), po krepšiais sugriebė 5 atšokusius kamuolius bei komandos draugams atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jo komandos draugas Drummondas per 36 aikštelėjė praleistas minutes pelnė 29 taškus (14/19 dvit., 1/6 baud. met.) bei atkovojo net 27 kamuolius.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 26 (11 rez. perd.), C.J McCollumas 18, Meyersas Leonardas 17, Allenas Crabbe'as 15.

„Pistons“: Reggie Jacksonas 40, Andre Drummondas 29, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 16, Marcusas Morrisas 13.