Nuotr.: „Hoptrans-Sirenos“
Nuotr. „Hoptrans-Sirenos“

Antrąjį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ratą pergale pradėjo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (4-3), kurios namuose 75:36 (22:10, 18:9, 19:8, 16:9) antrą kartą šį sezoną nugalėjo Kauno „Aistes-LSU“ (2-5).

Jau nuo pirmųjų minučių iniciatyva priklausė „Hoptrans-Sirenoms“, kurios sužaidus 6 minutes jau turėjo dviženklį pranašumą – 14:3. Per likusią kėlinio dalį šeimininkėms pavyko pranašumą išlaikyti ir arčiau varžovių neprisileisti bei po pirmojo kėlinio būti priekyje – 22:10.

Antrajame ketvirtyje „Aistėms-LSU“ ir toliau sunkiai sekėsi žaisti puolime, o po Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės tolimo metimo šeimininkių pranašumas šoktelėjo iki 17 taškų – 29:12. Per antrąjį kėlinį „Hoptrans-Sirenos“ varžoves uždarė gynybos gniaužtuose ir leido joms pelnyti tik 9 taškus, o pačios pelniusios 18, prieš didžiąją pertrauką įtikinamai pirmavo – 40:19.

Po ilgosios pertraukos „Hoptrans-Sirenos“ įjungė dar aukštesnę pavarą ir spurtavusios 14:2 padidino savo pranašumą jau iki 33 taškų (54:21), o po trečiojo kėlinio pirmavo 59:27. Paskutinės 10 minučių tebuvo tik formalumas, per kurias šeimininkės dar labiau padidino savo pranašumą ir šventė pergalę – 75:36.

Pirmoje šių komandų akistatoje „Hoptrans-Sirenos“ laimėjo 92:58.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 16, Monika Petrauskaitė (6 atk. kam.) 12, Rasa Knyzaitė 12, Gintarė Jasiunskaitė 12, Ieva Prėskienytė (7 atk. kam.) 11, Kornelija Balčiūnaitė (11 atk. kam., 12 per. kam., 30 naud. bal.) 9.

„Aistės-LSU“: Jolanta Marmienė 9, Laura Želnytė (5 atk. kam.), Ieva Stankevičiūtė (8 kld.) ir Karolina Kazočiūnaitė po 5.