Aštuntą kartą iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) triumfavo Vilniaus TEO krepšininkės. Pajėgiausia Lietuvos moterų komanda ketvirtadienį Marijampolėje 86:68 (22:23, 22:9, 30:18, 12:18) nugalėjo „Arvi“ ir seriją laimėjo 3-1.

Marijampolės komandai finalo serijoje kartą pavyko įveikti TEO ir pateikti sensaciją bei sukurti intrigą. Antras serijos rungtynes „Arvi“ laimėjo 63:62, tačiau per likusius du mačus vilnietės neleido pakartoti sensacijos.

Pirmąjį kėlinį „Arvi“ sėkmingai priešinosi tituluotoms varžovėms ir po 10 minučių turėjo minimalų pranašumą. Tačiau TEO gynyba per antrąjį kėlinį buvo nepralaužiama ir „Arvi“ buvo priversta pripažinti pralaimėjimą.

TEO krepšininkės pergalės LMKL finale skambiai neventė. Marijmapolėje šampano purslų nebuvo, o pergalingo tinklelio vilnietės nusprendė nekirpti.

Tai antrasis titulas TEO komandai per savaitę. Praėjusį savaitgalį Vilniaus krepšininkės triumfavo Baltijos moterų krepšinio lygoje.

„Arvi“: Willnett Crockett 20, Ligita Kinkevičienė 17, Ela Briedytė 15, Aušra Naidienė 8.

TEO: Kathryn Douglas 28, Milisa Dabovič 14, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 13, Ebbony Hoffman 11, Eglė Šulčiūtė 9.